Masters.cz: RC modely aut, Drony, FPV, RC letadla, RC technika, Videa, Fotogalerie, Vlastní poznatky
dronpro.cz

Služby portálu Masters

Vzledem k dlouhodobému působení v oblasti RC modelů aut od roku 2003 jsem schopen nabídnout a poskytnout určité služby. Ve zkratce vám je nyní představím:

 

Reklama - umístění reklamního baneru firmám, jednotlivcům atp. Toto bylo řešeno již v PRAVIDLECH. Záleží na aktuální obsazenosti.

Pozvánky - RC kluby, pořadatelé a jednotlivci mohou zaslat pozvánky na své akce. Pokud bude dodán report nebo alespoň link na stránky, kde se nachází, bude pozvánka umístěna v hlavním bloku. Jinak v krátkých zprávách.

Články - kdokoliv může zaslat do redakce článek, foto, video a podělit se s ostatními o své zkušensoti, dovednosti a zážitky. Vše bude zveřejněno ihned a pod jménem autora. Pozor na autorská práva ohledně foto a hudby. I toto bylo řešeno již v PRAVIDLECH.

Online report - na každém závodě, kde se nacházím, provádím online report. A to včetně foto a video (pokud je rychlé připojení). Mohu však na zakázku po dohodě provést report, vyrobit prezentační DVD, fotogalerii atp. komukoliv. To se týká i jednotlivců, kteří by měli zájem o zdokumentování jejich například "začátků". Pokud to bude složitější zpracování, pak se to řeší formou zaslání linku ke stažení souboru nebo media na adresu. Mohu natočit a zpracovat intro k vašemu závodu v HD nebo FLL HD kvalitě. Zde jsou dosavadní výtvory:

 

 

Prezentace RC modelů - mohu předvádět RC modely včetně zapůjčení veřejnosti. Na akci opět vytvořím DVD, CD k dalšímu použití. Pokud to bude složitější zpracování, pak se to řeší formou zaslání linku ke stažení souboru nebo media na adresu. Podrobnosti na tomto odkazu.

Všeobecná poradenská činnost - pokud budu vědět, poradím komukoliv a s čímkoliv.

 

V případě zájmu stačí kontaktovat redakci na e-mailu ajgor.vlahovic@gmail.com a na všem se dá dohodnout.

Berte však v úvahu moji celkovou časovou vytíženost a to především o víkendech. Akce velkého rázu je potřeba dohodnout v předstihu. Díky za pochopení.

koupelny-matejka.cz
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
MR Cup seriál závodů
lesní osivo
Krátké zprávy

29.01.2022 - Věnujte prosím pozornost tiskové zprávě ze dne 29.1.2022. Děkuji všem.
- Igor Vlahovič -


01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport