Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Pravidla

Na tomto místě bych rád seznámil současné i budoucí uživatele tohoto prostoru se základními pravidly pro zveřejňování příspěvků. A to jak uživatele placeného odkazu, tak i ty běžné přispěvatele.

Z praxe vyplývá, že na tomto portálu mají placené odkazy firmy, které se převážně zabývají prodejem RC modelů a příslušenství. Dále se zde zveřejňují pozvánky na závody jak od prodejců, tak i od RC klubů z celé České republiky. A v neposlední řadě zde má možnost zaslat příspěvek každý slušný modelář a podělit se s ostatními čtenáři o své zkušenosti - (buď svoji s RC modely nebo se zážitky ze závodů atp.). Níže proto zveřejňuji pravidla pro tyto subjekty, protože čas od času se setkám s dotazem, co je potřeba pro to, aby se zveřejnil daný příspěvek či odkaz, pozvánka atd a v jakém rozsahu.

Uživatelé placeného prostoru:

- prostor mají pronajat formou baneru a to na dobu jednoho kalendářního roku. Pak při oboustranné spokojenosti může spolupráce pokračovat dále a to za stejných podmínek.

- tito uživatelé mají možnost nejen mít trvalý odkaz na hlavní stránce, ale tím se jim otevírá možnost zasílání základních technických informací o novinkách, které mají v úmyslu začít nabízet konečným spotřebitelům. Zveřejním zde vše kromě prodejní ceny. Ale na konci příspěvku bude automaticky vložen odkaz na jejich shop (kromě toho, že je zde tento odkaz trvale umístěn), kde si zákazník najde další detaily a tedy i cenu samotnou. Fotky i texty zasílané ke zveřejnění nesmí porušovat autorský zákon, tzn. že musí být zveřejněny se souhlasem výrobce nebo musí být vlastní produkce.

- někteří prodejci jsou zároveň i pořadatelem závodcích seriálů. Pozvánky budou samozřejmě zveřejněny v hlavním bloku bez nutnosti zaslat následně reportáž z akce. I když je fakt, že pokud si zde čtenář přečte o plánované akci, rád by se pak zde nebo na jiném místě dozvěděl, jak to vše proběhlo.

- v krátkých zprávách není problém zveřejnit jakoukoliv dílčí informaci vztahující se k závodům, nabídce zboží atp.

RC kluby:

- pokud pošle klub pozvánku na svůj pořádaný závod včetně úvodní fotky a propozic, bude poprvé zveřejněna v hlavním bloku stránky s tím, že posléze pošle alespoň krátký report z pořádané akce. Pokud nebude příspěvek zaslán, další pozvánky budou zveřejněny v krátkých zprávách včetně odkazu na jejich domovskou stránku a propozice či přihlášku. Opět jde o prostý fakt, že čtenář se svým způsobem těší na článek z akce. Navíc report může oslovit další potenciální zájemce. Jen samotná pozvánka nikoliv.

- v krátkých zprávách lze opět zveřejnit další dílčí info z dění klubu a jeho případné novinky a změny.

Běžný uživatel, čtenář:

Kdokoliv může zaslat svůj příspěvek na tento portál. Je jedno na jaké téma - zda o svém modelu a jeho vylepšení či postřeh ze závodu atd. Každá informace může být pro ostatní přínosem. Co je tedy potřeba udělat, aby i kdokoliv z vás mohl být zveřejněn ? Platí to i pro zástupce klubů a placené odkazy samozřejmě.

- článek (napsaný ve wordu, poznámkovém bloku atp.) a fotky (opět nesmí porušovat autorský zákon) zašlete na můj redakční mail: ajgor.vlahovic@gmail.com (také viz. editorial).

- předpokládám, že vše bude zasláno z platné a užívané mailové adresy, protože vám na ní budou chodit případné ohlasy či dotazy. Navíc korespondenční adresa se objeví na konci článku pod jménem autora.

- stačí tedy e-mail, jméno a příjmení a obsah pro článek a již nic nebrání jeho zveřejnění. Pokud si bude někdo přát i popis pod foto (jako to je součástí Vzpomínek), stačí poslat fotku s popisem a já zbytek zařídím. Zveřejním i odkaz na videa, který budou vlastní produkce (opět pozor na autorský zákon prosím)

- za obsah příspěvku odpovídá každý uživatel sám. Je pod ním podepsán. Kontroluji pouze gramatické chyby (pokud je odhalím). Vulgární a urážející texty automaticky nezveřejňuji.

Považoval jsem za vhodné tato základní pravidla pro užívání tohoto webového prostoru zvežejnit. Vše je založeno na osobním přístupu a na všem se lze dohodnout. Těším se na spolupráci.

Líbí se vám obsah tohoto portálu ?

- pokud ano, napište to do redakce

- napište, co zde postrádáte

- pokud by jste chtěli tento portál podpořit i finančně, napište do redakce, dohodnou se podrobnosti

koupelny-matejka.cz
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
lesní osivo
Krátké zprávy

29.01.2022 - Věnujte prosím pozornost tiskové zprávě ze dn 29.1.2022. Děkuji všem.
- Igor Vlahovič -


01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport