Masters.cz: RC modely aut, Drony, FPV, RC letadla, RC technika, Videa, Fotogalerie, Vlastní poznatky
dronpro.cz

Editorial

O modelech aut hlavně 1/10, ale i 1/8 a 1/18 řízených rádiem.

"Nevím o čem sní dnešní kluci (mám dvě dcery), ale moje klukovské sny byly o tom mít auto nebo vrtulník na vysílačku. Jak už je to s člověkem co bylo včera k obědu si nepamatujeme, ale co bylo před třiceti léty si pamatujeme velmi dobře. Tak že jsem se jednoho dne vzbudil a řekl sem si, že je čas uskutečňovat klukovské sny (aspoň některé - astronautem nebudu.)".... Toto byla slova zakladatele tohoto serveru - pana Jiřího Tomana

Tak to jsem já!
Jirka "DzejTy" Toman

V roce 2009 jsem převzal odpovědnost za provoz těchto stránek. Je to pro mne velká čest. Myšlenka Jirky Tomana ale stále pokračuje tedy: pokud by se najde v budoucnu zájemce, který by chtěl spolupracovat na stránkách o autech rádiem řízených, rád tuto aktivitu přivítám. Ať už by se jednalo o vlastní stránky, příspěvky ze závodů a dalších zajímavých událostí nebo recenze z testů podvozků, akupacků, pneumatik, nabíječů, nářadí a dalšího materiálu. Veškeré náměty prosím pište na kontaktní mail: ajgor.vlahovic@gmail.com. Stačí kliknout na odkaz pod fotografií...

Telefon pro případ rychlé komunikace: +420 603 520 835

Tak to jsem já!

Zveřejněné e-mailové adresy na celém serveru Masters.cz jsou určeny výhradně pro e-mailovou komunikaci ohledně RC modelů a v žádném případě si nepřejeme jejich zneužívání k zasílání nevyžádaných nabídek (spamů) dle zákona č.138/2002Sb. Též jejich zařazování do různých podvodných a pochybných databází proti naši vůli nebo bez našeho vědomí bude postihováno právně. Pokud i přes toto varování dojde k zaslání spamu, bude nekompromisně zablokována doména odesilatele na našem mail-serveru.

koupelny-matejka.cz
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
MR Cup seriál závodů
lesní osivo
Krátké zprávy

29.01.2022 - Věnujte prosím pozornost tiskové zprávě ze dne 29.1.2022. Děkuji všem.
- Igor Vlahovič -


01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport