Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Osmnáctinová formule je ve finále

Dnešním dnem je definitivně dokončen základní vývoj formule v měřítku 1/18. Jsou také hotové první kusy karoserií. Na původním konceptu se sice pár věcí změnilo a výhledově je v modelu určitě vývojový potenciál, nicméně první jízdní zkouška dopadla nad očekávání příznivě. Model tak jako zadokolka M189 dělá již v základním sestavení vše co má a především s motorizací MIG280racing je naprosto nezáludný a evidentně nenáročný na ladění. Prozatím nebudu rozepisovat technické podrobnosti dokončeného prototypu a spíše všechny zvu ke shlédnutí přiložených fotografií. Model ještě projde drobnými úpravami (neovlivňující zásadně jízdní vlastnosti) jako je doplnění spojlery, ochranným nárazníkem a také se musí doladit upevnění karoserie. Případné zájemce, kteří se budou chtít s tímto modelem (nebo s konverzí Scalpela od Lukáše Diblíka) zúčastnit nadcházejícícho mistrovství v Polné, tímto také vyzývám aby mne co nejdřív kontaktovali jelikož času už je opravdu dost málo a výroba formulí se v tuto chvíli omezí jen na kusy pro Polnou. Samozřejmě, že po mistrovství bude následně realizována menší série stavebnic tak jak už bylo na začátku projektu avizováno.

Více detailních foto naleznete na stránkách firmy ALS Racing.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport