Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

ALS Racing - další kolo seriálu 1/18 onroad

V sobotu 9.1.2010 se dle plánu pojede další kolo našeho seriálu závodů on-road osmnáctin OPEN18 a Stock 180, ovšem tentokrát s mimořádně vloženým závodem 2WD osmnáctin.

Jelikož je ALSracing takříkajíc patronem myšlenky vytrvalostního závodu v Polné a je třeba provést ostrý test modelů připravovaných pro tento závod rozhodl jsem se na příští sobotu vypsat vložený závod zadokolek. Pravidla se sice trošku liší ale jde o to aby si případně zadokolku u nás zkusili i majitelé originálních modelů Scalpel.

Pravidla jsou jednoduchá:

pro případ napájení 6čl resp. Li-pol je předepsán motor řady 280 tak jako v Polné a pro napájení 4článkem (originál Scalpel) je povolen motor řady 300. Pozor ne 370!!! Motory jsou pro případné zájemce u nás k dispozici.

Systém závodu bude shodný s naším standartem, tedy 5 minut kvalifikace a 8 minut finále. Počítají se dva nejlepší výsledky z kvalifikací v součtu pro postavení na roštu a ve finále pak škrtáme jen jednu jízdu. Aby byl ale závod zadokolek trošku odlišný, bude se finále hodnotit nikoliv v součtu najetých kol, ale podle umístění v jednotlivých finalových jízdách (tak jako např. na závodech 1/10)

Prosím zájemce aby se nezapomněli na závod přihlásit. Měření máme infra, personály nejsou potřeba, stoly, židle a prodlužovačky také nejsou nutné, vše je zajištěno. Je nutno si s sebou vzít pouze přezuvky. Občerstvení je zajištěno.

Pro zájemce o vyzkoušení závodních osmnáctin budou opět připraveny nějaké modely s příslušenstvím k pronajmutí. Startovné činí 250,- Kč děti do 15 let 100,- Kč při startu ve více kategoriích je v každé další kategorii startovné 100,- pro děti zdarma.

Prosím všechny o včasné přihlášení mailem nebo SMS, s pozdravem Ing.Luděk Aschenbrenner. e-mail alelectronic@volny.cz tel. 602647272

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
lesní osivo
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport