Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

OPEN18 závodní micro akce - pozvánka

Dovoluji si pozvat všechny příznivce pohodového ale přesto adrenalinového závodění na další závod seriálu OPE18 pořádaného pod hlavičkou ALSracing ve Vísce u Frýdlantu v Čechách. Závod startuje tuto sobotu tedy 28.11.2009 a pojedeme kategorii Open18 a Stock 180.

Pro ty, které naladily reportáže z posledního vydařeného osmnáctinového závodu v Pozděchově si dovoluji připomenout, že naše pojetí závodění je prakticky totožné, tedy hlavním cílem je co nejvíce si zajezdit - zazávodit. Systém závodů je shodný ve smyslu počtu finalových jízd (4 jízdy) i v tom, že sčítáme nájezdy a ve finálovkách si lze dovolit jen jedno zaváhání (škrtá se jedna jízda). Na rozdíl od Pozděchova jezdíme finále na osm minut (to zaručuje minimum komplikací s akumulátory) ale zase jezdíme čtyři kvalifikace, takže na dráze lze u nás v jedné kategorii strávit minimálně 52 minut čistého závodního času!!!

Pochopitelně je zde i dostatek prostoru na ladění modelů, trénink i na debaty se soupeři. Začátečníkům tady u nás vždycky někdo poradí a v případě technických problémů lze využít technologické zázemí ALSracing. K dispozici jsou pochopitelně i náhradní díly a spotřební materiál. Rovněž není problém zajistit občerstvení.

Tímto bych rád pozval všechny které tyhle malé modely lákají k nám na vyzkoušení jak se s tím jezdí. Pro ty kteří nemají svoje vybavení lze připravit zapůjčení modelů a všeho potřebného.

Přihlášky prosím na e-mail : alelectronic@volny.cz nebo na tel. 602647272

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport