Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

12. Le Mans Series BLANSKO + F1 Classic 8.5.

Hlavní foto

Vážení přátelé RC modelů,

rád bych vás pozval na již 12. ročník setkání Moravian Le Mans Series, který se uskuteční již brzy v sobotu 8.5. v malebném areálu RC Blansko.

Situaci okolo hygienických opatření aktuálně sledujeme tak, abychom dodrželi vše potřebné. Přesto je potřeba zvolat radostně tak, abychom se všichni probudili z RC-absenčního spánku a připravili se na sobotu 8.5.2021

Přesná pravidla chování v areálu zašleme příští týden těm, kteří se včas přihlásí do seznamu buď na stránkách www.lemans-serie.cz/editapplication.html nebo https://www.myrcm.ch/myrcm/main?hId[1]=bkg&dId[E]=57285&pLa=cz. Prosím, kvůli počtům lidí, přihalště se nejpozději do středy 5.5., usnadníte nám všem práci. Případné omluvenky po přihlášení nejsou problém jakoukoliv formou.

Pravidla F1 Classic - Opět se můžeme těšit na doutníkové formulé ze 60.let. Řada jezdců přislíbila i letos účast, a moc se těšíme na tuto jedinečnou Velkou cenu. Více na http://lemansserie.aspifyhost.cz/report/f1-propositions-2021f1.html

Trať závodu najdete poblíž sportovního areálu - https://mapy.cz/zakladni?x=16.6401505&y=49.3665137&z=19&base=ophoto&source=muni&id=6131

Předpokládaná pravidla chování (ta oficiální rozešleme přihlášeným ve čtvrtek 6.5. po uzavření přihlášek podle počtu lidí  a aktuální hygienické situace a nařízení):

1. každý učastník předloží potvrzení o testu (PCR, antigenní) nejlépe pátečního nebo čtvrtečního data. Antigenní test lze snadno udělat např. před hypermarketem Globus. Při objednání předem to trvá na místě tak 2-5 minut plus počkání na papírové potvrzení, případně okamžitě potvrzení na mail (to stačí vytisknout a vzít s sebou). Je to zadarmo x krát týdně. Postačí také potvrzení z pracovního testování. A ještě na místě budou všichni muset podepsat čestné prohlášení.

2. kdo si nedokáže test zajistit předem, musí tuto skutečnost oznámit nejpozději ve středu 5.5. a test bude proveden na místě, ale s poplatkem cca 70kč.

3. oficiální páteční trénink letos vynecháme. Možnost přespání v autě a podobně je možná po předchozím nahlášení/domluvě.

4. na základě přihlášených účastníků bude ve čtvrtek 6.5. vypracován "zasedací pořádek", tak aby se vytvořily skupiny po 8 až 10 lidech. Případná přání a preference prosím předem nahlašte do středy. Skupiny budou od sebe v depu odděleny příslušnou vzdáleností větší než 2 metry. Předpokládáme zachování těchto skupin i na tribuně! Takže rozdělení nebude na základě kvalifikace, ale s ohlédnutím na hygienické předpisy.

5. před vstupem na tribunu bude k dispozici dezinfekce, kterou každý jezdec povinně použije.

6. v celém areálu po celou dobu se musí nosit ochranné pomůcky na ústa tak, jak je aktuálně nařízeno (respirátor FFP2 a podobně)

7. respektujme se vzájemně, dodržujme rozestupy a další stanovená pravidla

8. trať bude otevřena v sobotu od 7 hodin ráno, ale volný trénink nebude možný, pouze podle předem vytvořených skupin

8. budou k dispozici delší kvalifikační tréninky z důvodu zajištění dostatku času pro nastavení modelu. A také kvůlu absenci volného ranního ježdění. Příklad: kvalifikace se budou počítat už od 7 hodin rána a skupiny se budou točit po 5t i minutách až do cca 11:30-12:00. Každý tak bude moct jezdit témět hodinu kvalifikace. Nejrychlejší kolo může být zajeto kdykoliv mezi 7 až 12tou ranní.

9. Nebude provedeno oficální vyhlášení a podobné setkání typu rozprava tak, abychom se zbytečně neshromažďovali více, než je nutné. Odměny se předají jinou formou.

10. jídlo a pití si zajistěte sami z domu.

11. Společně to zvládneme, lepší něco, než nic etc.

Případné dotazy prosím klidně emailem.

Pokud si nepřejete dostávat podobné pozvánky, prosím odpovězte pouze NE.

Na příjemnou atmosféru a dostatečného poježdění se těší

Roman Krejčí a Pavel Magda

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport