Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

MX2 3D vs Pretty Fun let ve větru 18km/h, náraz až 40km/h

Hlavní foto
MX2 3D - EPP s velkýma plochama. Ale i tak prostě krásně řiditelné, možnost akrobacie, žádné omezení. Ano, občas to s letadlem pohodilo, ale krásně to ustálo. Velké plus orientace díky zbarvení horní části křídel a výškovky/směrovky. Žádný stres za celý let
Pretty Fun - konstrukce laminát, balza, oracover. Čekal jsem, že díky menšímu odporu si s větrem model poradí. Ale opak byl pravdou. Ladislav Večeřa mi ho hodil a pak jsem se rozhodně nenudil a měl jsem plné ruce práce. Vítr si s letadlem pohrával a mě jsem na mále abych zvládl jednu nepříjemnou situaci:
  • slunce nesvítilo do očí, ale bylo prostě hodně světlo a vítr mi to strhl a Pretty se začala motat. A ne pomalu jak MX2, ale dost rychle. Ale zorientoval jsem se a ustál jsem to
Pak jsem raději hned přistál a to byla taky zábava. Takže tento model pouze do bezvětří, maximálně do mírného vánku. Nazval bych ho rekreační akrobatický model určený pro základní akrobacii.
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport