Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Doména masters.cz na prodej ?

Hlavní foto

Nevím, zda ten člověk kalkuluje s doménou na základě informace o mém současném stavu. Ovšem já jsem stále člověk, co má jen nemoc, se kterou nyní bojuji a až nad ní zvítězím, masters pojede pořád dále. Navíc je zde kolega Radek Voda, který mi občas vypomůže s obsahem. Jak si můžete všimnout, vaše příspěvky jsou včas vkládány. Takže za mne: není důvod prodat masters doménu někom dalšímu.

Už jsem nad tímto projektem strávil hodně času, stálo to nějaké peníze a snažím se to udržovat v "kondici" i v této obtížné situaci.

Buď se jedná v tomto případě o určitý typ hyenismu, nebo ten dotyčný to jen tak zkusil. Zde je konverzace mezi námi.

 

"Dobrý deň, doména masters.cz je na predaj?"

Ne není, je to můj projekt převzatý po kolegovi. Cenu jsem ani nestanovoval. Ale hodnotu má poměrně vysokou. Neprodám ji, držím to v chodu. Kolik by jste si představoval zaplatit za domenu, know how plus sponzoři ?

"Neviem co ste poslal na konci emailu, know how + sponzori?
Ja by som domenu vyuzil na iny projekt, cela vasa stranka, by ste si ju mohli presunut. Mam zaujem len o domenu, kupil by som ju za 2500.CZK"

Pane, já ji koupil v roce 2009 za 10000 CZK !!!! Takže teď to má hodnotu určitě vyšší !!! Tento portál je zameřen na RC modely aut, testy recenze, má mnoho příznivců a je zcela neutrální. Každý tam může přispět.

Budete si muset zaregistrovat jinou doménu. Masters.cz není na prodej.

 

Pokud ještě dojde na další konverzaci, doplním ji zde.

Masters prodám až tehdy, když přestane být zájem o RC infromace, sponzoři budou mít výhrady k vedení portálu a obsahu a nebo - opravdu se bude jednat o ukončení vedení činnosti z vážných zdravotních důvodů. Ale i v tomto případě bych volil cestu předání osobě, která by důstojně pokračovala v mém díle. Byť jsem o tom občas přemýšlel, těžko někoho nalézt. Musíte tomu věnovat dost času a energie. Tak to je a bude !!!

Masters má nárok žít a fungovat. Co jako vyřeší přesun na doménu RCautíčka.cz apod ? Masters je legenda již po Jiřím Tomanovi, který je otcem celého projektu. A já mu dal určitý slib. S masters nehodlám obchodovat. Nikdy !!!

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport