Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Nanoprotech Auto Moto Electric TESTOVÁNÍ

Hlavní foto

Po kozultaci s jedním z prodejců RC modelů a příslušenství mi bylo sděleno, že pokud ošetřím elektroniku v modelu jakýmkoliv přípravkem (tedy i Nano Protech Electric), nemohu pak uplatnit záruční opravu, pokud se vyskytne závada.

Mnozí máte zkušenosti, jak to s reklamací určitého druhu elektroniky vypadá i bez ošetření, v některých případech je to obtížné. Ale pokud máte zakoupeno nové vybavení (RC model, elektroniku), vyvarujte se aplikace čehokoliv, o sprchování modelu ve vaně ani nemluvím.

Otázkou je, jak bude reagovat prodejce tam, kde návo píše, že elektronika je voděodolná. Raději si vyžádejte konzultaci.

Já jsem se rozhodl o své vlastní vůli otestovat Nano přípravek důkladně z delšího časového horizontu, abych přinesl informace o účinnosti. Riskuji tak záruku i poškození nového vybavení. Nikoho tak nechci navádět, aby takto činil po mně.

Samozřejmě, pokud nemáte výrobek v záruce, pak můžete vyzkoušet cokoliv. Navíc ceny mnohého vybavení jsou v dnešní době poměrně přijatelné, a tak v případě nehody se dá pořídit věc nová.

Je to však i škoda, protože Nanoprotech už jen jako prevence a ochrana (nemyslím teď jízda ve vlhku a pod vodou), může pomoci s ochranou proti korozi či oxidaci atd. Ale jedná se o novou věc, která se musí testovat.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
lesní osivo
Krátké zprávy

29.01.2022 - Věnujte prosím pozornost tiskové zprávě ze dn 29.1.2022. Děkuji všem.
- Igor Vlahovič -


01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport