MČR LS Porsche vyhlášení sezóny 2014

Po skončení závodu byla otevřená dráha pro trénink na zítřejší závod TC.

V 19 hodin se všichni sešli v areálu v místní restauraci (klubové) a začala diskuse k následující sezóně. Ohledně pravidel, ohledně pneumatik, počtu závodů atd. Diskuse byla napínavá s mnoha názory. Hlasovalo se ohledně některých věcí, jako počet pneu na závod apod. Zajímavý byl třeba návrh od Leoše Bulvy, aby se udělali losy a byla tak možnost namátkové kontroly motorů. Ale vše by bylo tak, že by byla malá pravděpodobnost kontroly. Ale byla by tu a nikdo by si to nikdo nedovolil. Tedy něco provádět s motorem. Zápis dnes samozřejmě nebyl proveden, ale zcela jistě se vše dozvíte zavčas na stránkách RC AČR, stránce ARC Slavkov, případně na tomto portále.

Posléze se začalo vyhlašovat. Předávaly se poháry od RC AČR a to kategorii junior, 40+ a pak TOP10 celé startovní listiny. Celkové pořadí najdete na stránkách RCAČR a klubu ARC Slavkov.

Poté byl zahájen slavnostní raut a volná zábava.

Ve fotogalerii najdete fotodokumentaci z celého průběhu této akce.