Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Mezinárodní volné mistrovství micro 2014 již za necelý měsíc!!!

Hlavní foto

Dovoluji si připomenout všem příznivcům modelů měřítek 1/28 (mini-z) 1/24 a 1/18 že se tak jako v minulých letech i letos v termínu 2-4 květen uskuteční víkendový mistrovský závod na kobercové trati. Tentokrát se dějištěm šampionátu stane díky laskavosti obce Višňová kulturní dům ve Vísce u Frýdlantu v Čechách. Na sobotu jsou plánovány závody modelů měřítek 1/28 (mini-z), 1/24 a 1/32 (trucky). V neděli pak přijdou na řadu o něco větší modely měřítka 1/18.  Podrobnosti o kategoriích a pravidla stavební i závodní včetně přihlášek jsou k dispozici na oficiálním webu mistrovství www.rcmicromasters.com .

Startovní listina se již pomalu plní více, či méně známými piloty a tak pevně věřím, že se tato akce stane vrcholem letošní kobercové sezóny micro měřítek. Pro letošní ročník se nově pojede mistrovsky i nesmírně atraktivní závod Trucků měřítka 1/32 (laminátové karoserie Martina Kumičáka osazené vesměs na podvozcích mini-z). Potěšitelný je také nárůst českých pilotů v rychlé kategorii Expert 1/24. Na tomto místě si také dovoluji nabídnout případným zájemcům možnost vyzkoušení této kategorie se zapůjčeným modelem M242 z produkce ALSracing. K dispozici jsou volné ještě cca tři modely, takže pokud má někdo chuť si tuto nenákladnou a atraktivní kategorii zkusit má jedinečnou příležitost.

Jako pořadatel bych byl také velmi rád, kdyby se ti z Vás, kteří účast plánují, ale ještě na soupisce nejsou, co nejdříve přihlásili (zde:). Hlavně tam aktuálně postrádám  řadu známých moravských jezdců s jejichž příslibem účasti jsem po loňském mistrovství v Zubří počítal!!! Jde momentálně o to, abych mohl rozhodnout a připravit případně ocenění v oddělených věkových skupinách tam kde pro to bude dostatek soutěžících. Věřím, že se letošní mistrovství konané na severočeské půdě stane impulsem k většímu rozvoji těchto micro kategorií v Čechách a že tak pro tradičně silná  “kobercová micro“ centra   jako je Zubří či Půchov vyroste nová zdatná konkurence i v Čechách. Aktuální stav přihlášek naleznete zde:

Neváhejte tedy a přijďte poměřit svoje modely minizetek, osmnáctin, čtyřiadvacetin a Vaše  pilotní umění na tento vrcholný závod kobercové sezóny.  K dispozici bude vedle řady kvalitních pilotů, kteří ochotně poradí i těm méně zkušeným a začínajícím také prověřený závodní materiál (hlavně kvalitní mechová kola vhodná na tuto kobercovou trať)  na našem stánku a samozřejmě nebude chybět pohodová a přátelská atmosféra plus občerstvení. Dráha bude otevřena již od pátku pro možnost naladění modelů a trénink. Jakékoliv dotazy ať již k technice, pravidlům, organizaci atd. rád odpovím, pište na e-mail info@rcmicromasters.com popř. info@rcmicrocars.eu nebo volejte na tel. 774647272 (12.00-22.00 hodin)

Na Vaši účast se za pořadatelský team ALSracing těší Ing.Luděk Aschenbrenner

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport