Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Karel Novotný a Durango získávají další titul!

Hlavní foto

Další letní sezona je u konce a přinesla další sbírku úspěchů pro našeho špičkového jezdce Karla Novotného a jeho podvozky Durango.

Jednoznačně největší úspěch a zadostiučinění je čerstvý titul Mistra republiky v kategorii 1/8 Buggy Elektro s podvozkem Team Durango DEX408v2.

K titulu měl našlápnuto již delší dobu, kdy na každém z posledních tří závodů si poměrně jistě kontroloval odstup od zbytku startovního pole v kvalifikacích. Vždy ale ve finálových jízdách měl velké problémy s elektronikou svého modelu a většinu finálových jízd nedokončil. I přes technické problémy si odvezl 2., 4. a v posledním závodě 1. místo, které nakonec rozhodlo o zisku titulu. Gratulujeme!

Přes léto se Karel kromě závodů seriálu MČR 1/8E, účastnil i závodů v kategoriích 1/10 Buggy 2WD s podvozkem Durango DEX210 a 4WD s podvozkem Durango DEX410v3.

Na letním závodě MČR Buggy 1/10 se Karel probojoval na bednu se 3. místem v kategorii 4WD. Na lehce smolném a nepříliš oblíbeném "bramborovém" 4. místě skončil v kategorii 2WD.

Naprostou dominanci předvedl na moravských závodech MibosportCup, kde nenašel jedinou konkurenci a vyhrál prakticky všechny závody, kterých se zúčastnil v obou kategoriích.

Gratulujeme tedy ještě jednou Karlovi k jeho výkonům a přejeme hodně štěstí na nadcházející zimní sezonu, aby své podvozky Durango opět dovedl k vítěznému cíli!

Stejnou měrou gragulujeme a přejeme pevné nervy i Karlovi Novotnému staršímu! Jeho pílí a obětováním přináší naprosto nezbytnou součást rodiných úspěchů.

 

Zdroj foto a textu: Lestr Models

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport