Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

ETS Round 1 Hrotovice (CZ)

Hlavní foto

Již tento víkend zavítá první kolo ETS 2013/2014 do Hrotovic. Tentokráte se zde bude konat první závod z celkového počtu 6ti závodů. A kde se ještě závody pojedou ?

 

Round 2 - Německo

Round 3 - Španělsko

Round 4 - Rakousko

Round 5 - Lucembursko

Round 6 - Slovensko

 

První kolo tedy bude v Hrotovicích. Program je následující:

PÁ - volné tréninky

SO - měřené kvalifikace

NE - finále

 

Startovní listina je neskutečnš naplněna. 291 elektronických přihlášek. To tu snad v Hrotovicích ještě nebylo. Kolik skupin bude muset být a jak to bude s organizací závodu ? To je na Uwe Rheinardovi a Scotty Ernstovi. Scotty bude celý závod komentovat a to naprosto famózním způsobem, který má drive v každou chvíli. A je jedno, jaká skupina jede. Věnuje se všem.

Celý závod připraví tým kolem Mibosportu a Michala Boka. Tento tým bude zároveň pomáhat s průběhem. Sporthotel v Hrotovicích je hodně reprezentativní. O tom není pochyb.

 

Kategorie:

- Modified Ride Class

- Pro Stock 13,5 Class

- Formule 1 Class

 

Technické specifikace kategorií najdete na stránkách pořadatele: http://ets.redrc.net/. Najdete tam termíny závodů a další podrobnosti.

Co se týče účasti: opravdu je velká. Já ani neprojížděl celý seznam. Ale jen účast Davida Ronnefalka, Naoto Matsakury, Juho Levanena, Dominica Vogela, Martina Hudyho, Ronalda Volkera, Marca Rheinarda... plus naše špička v čele s Markem Černým. Ale i start Karla Novotného je novinka v onroad třídě ETS. Stačí se podívat a studovat STARTOVNÍ LISTINU. Posuďte sami, jak je to obsazené.

Co ještě v základu napsat ?

Snad jen to, že ETS je opět v Hrotovicích a není to poprvé. Účas je stále vyšší a to svědčí o oblibě nejen této destinace, ale i o úrovni pořadatelské. Kdo nebude závodit, měl by přijet zažít tu atmosféru.

A v neděli bude portál Masters přítomen a bude probíhat na tomto portále online report. Finále je prostě finále. Tam to teprve graduje.

 

See you later..

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport