Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Mistrovství Micro 2014

Hlavní foto

Vážení přátelé malých modelů,


vzhledem k tomu, že jsou více méně vyjasněné termíny závodů malých modelů, dovoluji si navrhnout k diskusi termíny příštího mistrovství malých modelů 1/28, 1/24 a 1/18. Závod by se měl uskutečnit ve Vísce u Frýdlantu v Čechách a bude se tedy naplňovat předloni domluvená vize mistrovství, které by "cestovalo" po vlastech českých a moravských. Formát mistrovství jako celovíkendový závodu bude zachován. Prioritou pokud jde řešené termíny je především nekoliznost v kategoriích 1/28 (mini-z), ostatní kategorie jsou bohužel poslední dobou celorepublikově čím dál slabší jak do realizovaných závodů,tak i co do stavu jezdecké základny - to jen tak na vysvětlenou čím jsem se řídil při návrhu termínů. Podrobnosti pokud jde o kategorie budou brzy připraveny, nyní mám to nejdůležitější a to je návrh termínů konání!!!

Přichází v úvahu následující termíny:
18-20 duben
2-4 květen
29-30 březen
10-11 květen

Je nyní na vás abyste se vyjádřili. Podotýkám že možných termínů zrovna moc není, já osobně bych preferoval 18-20 duben, popř. 2-4 květen kvůli příznivějšímu počasí na cestovaní (letošní březnové Zubří bylo celkem mazec  :lol: ), ale je mi to vpodstatě jedno pro co se rozhodneme!!!

Link na diskusi: http://www.rcauta.com/forum/viewtopic.php?f=37&t=208

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport