Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

RC Drift vs statistika a něco více

Hlavní foto

Sleduji statistiku tohoto portálu často. Proč ? Abych měl přehled, co čtenáře zajímá, jak jsou oblíbené online reporty a hlavně - jaká je sledovanost.

Obsahová stránka hýbe statistikou přístupů. Někdy je mírný propad pod průměr, jindy je vzestup. Především online reporty jsou stále v kurzu a tak čísla na konci víkendu jsou většinou vyšší.

Ovšem pak jsou akce, které diametrálně hýbou statistikou. Jednou z nich byl i I. EUROPEAN RC DRIFT BATTLE 2012. Ten zaznamenal sám o sobě velké ohlasy a to nejen u nás.

Když jsem na tu akci jel, považoval jsem to za běžný online report. Ale skutečnost byla zcela jiná.

Prostředí, lidé, atmosféra, mluva a samotný průběh závodu bylo zcela něco jiného. Na akci jsem se hned přizpůsobil davu - report byl pak psán i "mluvou" drifterů. Videa tak byla také vedena a doma jsem na děti mluvil podivným jazykem. Drift ve mne zanechal opravdu zážitek a na dlouhou dobu.

Největší nápor čtenářů však nebyl v den konání této akce, ale až následující den. Dostal jsem navíc vzkazy na facebook, prosby o použití článku na stránky klubu (SK), použití foto nebo i videí z youtube k dalšímu zpracování. A proč ne, že ?

Bylo tu Rally před rokem, byly tu akce ONE LAP, SPRINT 2012. Všechno mělo velký ohlas. Ale DRIFT BATTLE - to bylo jiné kafe a já to fakt nečekal.

Když jsem viděl rapidní vzestup sledovanosti přes víkend, podíval jsem se hned zpětně do historie. Dal si do grafu měsíční statistiku za poslední měsíc a pak i za celý rok. A nestačil jsem se opět divit.

Čísla jsou hodně zajímavá, ale jen z grafu lze vyčíst, že sledovanost je stále dobrá a drží si průměr. Což je pro portál s úzkým zaměřením jej a jen dobře.

Při roční statistice jsou to šílená čísla: bezmála 17500 unikátních přístupů v měsíci. Když jsem si vygeneroval, jak na tom bylo září 2012, přímka měla vzestupnou tendenci.

Ta čísla, pozitivní zprávy a maily dodávají inspiraci do další práce každého redaktora si myslím. Je to však časově a někdy i finančně náročné, ale když to k něčemu je, tak proč to nedělat.

Všem tedy opět díky za sledovanost a podporu, díky za nové příchozí a hlavně THANKS všem DRIFTERŮM EVROPY :-) za sledovanost !!!

 

Pod čarou a pro pobavení:

Statistika portálu je v současné době v pořádku. Na druhé straně už tak nevychází další dvě statistiky, které sleduji :-). Jednak úmrtnost elektronických regululací otáček a také počet notebooků, které prošly redakcí za posledních 6 let.

O regulátorech zde již bylo psáno a já nyní dělám vše proto, aby se číslo snížilo na minimum. Jinak to je bohužel u notebooků, které jsou pracovním nástrojem redakce v podstatě každý den a hlavně o víkendech. Asi s nimi nebudu nikdy kamarád a přitom za jejich stavy mohu jen někdy. Opravdu !!! Pro vaše pobavení tedy:

Acer Extensa 5120 - přejetí autem mu moc neprospělo. Dodnes však slouží manželce k mailování a ICQ. Sekundové lepidlo na displeji jen drobnost...

Acer One A110 - 3x vada SSD, odstoupení od smlouvy - děsnej stroj

Acer Aspire One A756 - po měsíci výměna základní desky, po roce Coca Cola dokonala jeho pracovní nasazení (ach ty děti)

Asus UL20FT - skoro dva roky bez problémů. Udělal práce a práce. Opravdu kvalita. Ke konci záruky šel na oddych do klidnějších vod

Samsung 530U - ultrabook, který za měsíc a půl měl otisklou část klávesnice do displeje. Drnčení reproduktoru a celková nerovnost šasi se řeší v záručním servise

Asus EEE PC 1015BX - abych mohl fungovat, pořídil jsem tento záchranný netbook. Světe div se, obstál při náročném online reportu z DRIFT BATTLE. Obrníte se notnou dávkou trpělivosti a svoji práci na tom uděláte také

Notebooky a netbooky zřejmě trápí vražedné pracovní tempo redakce :-).

Takže pozor, statisticky se dá sledovat cokoliv !!!

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport