Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

ALS racing M243 Retro

Hlavní foto

Závody v Polné máme za sebou a premiéra na závodní dráze úspěšně proběhla (2 místo ve skupině 40+ je vzhledem k tomu že dobré dva roky vůbec s modely závodně nejezdím ani netrénuji super výsledek) takže je čas ukázat jak to vypadá pod kapotou….

Pochopitelně že podvozek bude velmi brzy zařazen do nabídky e-shopu a to dokonce v RTR variantě abychom usnadnili především začínajícím závodníkům vstup do světa velkých “malých” RC modelů.

Pokud jde o technické řešení tak model je v klasickém provedení ALSracing tedy s plovoucí odpruženou přední nápravou a integrovaným servem a pochopitelně takříkajíc v plné palbě. Tedy nechybí kuličková ložiska, kuličkový diferenciál, kola s mechovými pneu a novinkou je vyměnitelný zadní nosník nápravy jehož pomocí lze dolaďovat odpružení zadní nápravy lépe než modelu M242 ze kterého konstrukce vychází. Model je pro náročnější zájemce k dispozici i v exkluzivním RED-carbon provedení. Do modelu lze osadit lipol akumulátor až o kapacitě 860mAh, který dovolí užívat si jízdu téměř neskutečných 45 minut na jedno nabití. RC soupravu je pochopitelně nutné použít s co nejmenším přijímačem a servo je ideální osvědčená Futaba S3114 nebo S3154. Rychlost modelu dodává prověřený levný motor řady 180, ale lze samozřejmě osadit i další typy motorů i s velikostí “130″ (např. Falcon) nebo i špičkové nové typy od Atomicu.  Regulátor pro tento typ modelů pro tento typ modelů je dnes obtížně dostupný a proto ve velmi krátké době uvedeme na trh nový miniaturní plně programovatelný DC regulátor s rozměry cca 16×24x12mm a se zatižitelností cca 10-15A. Regulátor prošel v Polné prvními testy a první dojmy z jeho nasazení jsou víc než skvělé. Subjektivně je jeho výkon na úrovni dnes již téměř nedostupného typu GM SX3R. Ovšem náš nový regulátor je výrazně menší a také bude podstatně levnější než výše uvedený typ od GMracing !!!!  Pokud by chtěl někdo k modelu či připravovanému regulátoru další informace neváhejte mně kontaktovat na info@rcmicrocars.eu nebo klidně zavolejte na tel. 774647272

Podrobné foto najdete ZDE.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
lesní osivo
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport