Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Nové převody pro Mini Z

Hlavní foto

Uplynulou sobotu si tento produkt odbyl mimořádně úspěšně svoji závodní premiéru v modelech sourozenců Vítámvásových na závodech Moravsko-Slovenského poháru v Půchově.  Podle slov mechanika úspěšného teamu je rozdíl mezi lisovanými převody Atomic a strojařskou kvalitou ALsracing obrovský a je poznat okamžitě. Modely s odvalovanými převody vykazují především klidnější, tišší chod s výrazně nižším podílem vibrací. To vše pochopitelně ovlivňuje i klidnější a přesnější jízdu modelů, nemluvě o prokazatelně lepší životnosti odvalovaných soukolí. Tyto převody dosud vyráběly pouze dvě firmy na světě a to Reflex Racing a PNracing. V jejich nabídce jsou ale pouze typy s tzv. jemným modulem (DP64) ovšem my nabízíme kompletní škálu převodů včetně originálního modulu mini-z M0,5. Pochopitelně je vše přesně obrobené na švýcarských odvalovacích strojích na ozubení. A co víc jako první na světě vyrábíme do těchto modelů pastorky z nesmírně kvalitního plastu zvaného Ketron. Jeho pevnostní vlastnosti znatelně převyšují i jinak velmi kvalitní Delrin. Pochopitelně k dispozici máme i pastorky kovové z mosazi.

Aktuální nabídka je následující:

  • Pčevodová kola modul DP64 (jemný) z delrinu v počtu zubů 52T, 53T a 54T (připravují se, pokud bude o ně zájem ještě i kola 50 a 51 zubů)
  • Pastorky 9T a 10T (modul DP64) z bílého a černého Delrinu a dále z Ketronu (připravuje se podle zájmu i výroba pastorků 8T a 11T). Vedle těchto plastových jsou k dispozici i mosazné opět v rozsahu 8-11 zubů
  • Převodová kola v modulu 0,5 s počtem zubů 41T, 42T a 43T které jsou z delrinu a pochopitelně odvalované.
  • Pastorky k těmto kolům nabízíme prozatím pouze kovové (mosaz) s počtem zubů 7T, 8T a 9T. Tyto pastorky jsou v sortimentu již delší dobu ale věřím že teprve s odpovídajícím kvalitním odvalovaným spurgearem teprve vynikne jejich kvalita a přesnost.

Zbývá jen dodat že středový průměr všech kol je 7mm a je tedy standartní na běžně používané kuličkové ložisko MR74. Kola jsou ideálně určena pro pět ks kuliček s průměrem 2,38mm a jsou pro odlehčení dále odvrtána. Lze ale objednat i kola ve standartní konfiguraci na 10 kuliček, což je ovšem zbytečně těžké řešení….

Vlastní vzhled a provedení je zcela jistě dobře patrné z přiložených foto. Kola i pastorky lze objednat na e-shopu. Spurgear stojí 119,- Kč a pastorky podle provedení od  49 do 99,- Kč.

Další informace a foto ZDE.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport