Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Osmnáctinové formule na prahu sezóny

Hlavní foto

Uplynulým víkendem odstartovala nová osmnáctinová sezóna která přináší po letech jakési stagnace snad nový a svěží vánek do této nesporně zajímavé a přitom velmi levné závodní kategorie. Díky úsilí Vládi Vomlela, Petra Nesládka a Karla Martince a dalších osmnáctinových nadšenců tu máme nový seriál závodů malých měřítek (jezdí se ještě taky čtyřiadvacetiny) s názvem Česko-Moravský pohár.

Rozsáhlou reportáž Karla Martince z prvního závodu seriálu který se jel 15.10 ve Zlíně a  ze které  jsem si (snad se kluci nebudou zlobit) vypůjčil formulové  titulní foto  naleznete zde.

Jelikož se na tomto závodě podařilo odjet historicky druhý závod osmnáctinových formulí a pro další akce seriálu je příslib zvyšující se účasti zařadil jsem aktuálně do nabídky e-shopu komponenty vhodné na stavbu osmnáctinové 2WD formule. K dispozici jsou vedle přestavbového kitu Scalpel-F1, který navrhl Lukáš Diblíkm, také další universální prvky jako kola, disky, mechové pneu, bloky řízení, motorové nápravnice, kompletní zadní osa s diferenciálem a pochopitelně také karoserie. To vše je předzvěst od loňska  připravované  kompletní stavebnice formulového podvozku 1/18 z produkce ALSracing. Vedle toho již velmi brzy spatří světlo světa také další z plánovaných konverzí a to přestavbový set vycházející z dílů modelu Xray M18 na kterém pracuje rovněž Lukáš Diblík.

Více informací naleznete níže na tomto odkazu včetně linků na možnost zakoupení.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport