Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

2. závod MSP - 1.12.2007

Hlavní foto

Dne 1.12.2007 proběhl v Ostravě, ve Středisku volného času na ul. Ostrčilové, v pořadí již druhý závod Moravskoslezského poháru modelů v měřítku 1:10. Účast byla velká a průběh byl hladký bez větších zádrhelů. Závod se konal odděleně od kategorie modelů 1:18, neboť pro velký počet účastníků by nebylo možno jej uskutečnit během jednoho dne. Počátek byl opožděn asi o jednu hodinu, ale dále již vše fungovalo jak mělo. Závodu se zúčastnilo téměř šedesát jezdců, což je opravdu pěkná účast. Dráha byla tentokrát širší a bylo možno vcelku dobře předjíždět. Z tohoto důvodu nedocházelo k častým kolizím. Chování závodníků bylo korektní, ale někteří tatínkové závodníků se občas nechali strhnout vášněmi a chovali se, slušně řečeno, nesportovně.

Pro přiští závody bylo rozhodnuto, že na každou jízdu bude dohlížet rozhodčí a hlídat čistotu jízdy, aby nedocházelo ke zbytečným dohadům. Závod se jel klasickým způsobem na 3 kvalifikační rozjížďky a 3 finálové jízdy. Po absolvování všech jízd bylo konečné pořadí následující:

Kategorie OPEN 1:10:
1/ Ondřej Vícha
2/ Jiří Cigánek
3/ Jakub Zamarský

Kategorie STOCK 1:10:
1/ Vlastimil Švec
2/ Tomáš Kubica
3/ Luděk Szostek

Kategorie Hobby 1:10:
1/ Matěj Kupčík
2/ Marek Fišer
3/ Zdeněk Švidrnoch

Velmi se osvědčila kategorie Hobby, kde jezdí mnoho mladých závodníků, kteří tak získávají zkušenosti.

Další závod se uskuteční dle rozpisu 9.12. 2007 a bude v kategorii 1:18 v Brance u Opavy, kdy se jistě se skvěle připravenou dráhou ukáži bratři a otec Víchové.

Kompletní a průběžné výsledky najdete na www.rccarostrava.cz.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport