Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Adaptér 2/3 mm pro hroty šroubováků ALS Racing

Hlavní foto

Skvělé vlastnosti imbus hrotů ALSracing pomalu ale jistě získávají své příznivce a uživatele. Jejich špičková kvalita je daná použitím speciálního polotovaru, kterým je zušlechtěná a povrchově nitridovaná ocel s tvrdostí povrchu cca 62-65 HRC, která je však v jádře velmi pevná a houževnatá.

Využití těchto vlastnost přináší ale také jednu nevýhodu a tou je nutnost pro různé velikosti imbusů používat specifický průměr polotovarů. Z toho následně plyne nutnost používat rukojeti s různými průměry upevňovacího otvoru. Vzhledem k tomu, že řada uživatelů již doma nějaké rukojeti má a jsou na ně zvyklí, vyvstala nutnost vyřešit otázku uchycení hrotů ALSracing právě v těchto madlech.

Nejběžnějším průměrem dříku a tedy i otvoru madla je velikost 3mm a proto jako první přichází na trh redukce 2/3mm, tedy speciální vložka umožňující upnout hroty z 2mm polotovaru (velikosti imbusů 1,5mm a 0,050″) do standartních rukojetí (např. Hudy) s otvorem 3mm. Adaptér je možno objednat ZDE.

Obrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport