Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

TECH: převodová kola pro Robitronic Scalpel

Hlavní foto

Další novinkou v sortimentu špičkových obráběných převodů ALSracing je nová kolekce převodových kol pro model Robitronic Scalpel.:

Převodová kola jsou jak je již zvykem vyrobena vysoce přesně odvalovací metodou z černého delrinu. Vyrábějí se jednak ve standartním modulu 0,5mm, který je shodný s modulem populárních kovových pastorků ALSracing, prodávaných pro modely Xray M18, Nanda atd. Převody se vyznačují mimořádně tichým a klidných chodem. Vysoká rozměrová přesnost, precizní evolventní tvar boku zubu a výtečný výchozí materiál jsou tak zárukou mimořádně nízkého opotřebení a dlouhé životnosti těchto převodů. Nízké ztráty v přenosu kroutícího momentu z motoru na zadní nápravu jsou tak samozřejmostí.

Úplnou novinkou v oblasti výroby převodů ALSracing je pak kolekce s modulem DP64, tedy v jemném provedení zubů, které se používá převážně u TOP provedení závodních modelů 1/10 a 1/12.

Obě řady převodů se vyrábějí tzv. ve standartním provedení a dále v “Light” verzi, tedy v provedení s odlehčovacími otvory. Hmotnost těchto převodových kol je cca 1,2-1,5 gramu. Kola se vyrábějí v rozsahu 48-56T u modulu 0,5mm a dále pak v rozsahu 60-70T u modulu DP64.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport