Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Šestý závod seriálu CZECH CUP

Masters.cz
Dva soupeři, kamarádi a srandisti... Standa asi povídá.." nepotřebuješ
poradit s taktikou v tom B finále?"

Seriál závodů CZECH CUP se přehoupl do druhé poloviny a opět vytvořil nový rekord v počtu účastníků v Praze. Hala SOU na Jarově. přivítala celkem 64 jezdců ve čtyřech kategoriích. Opět nejvíce jich bylo v kategorii STANDARD celkem 27. Slušná účast byla i v kategorii MODIFIED, celkem 22 jezdců a to pro nemoc chyběl Vašek Strupek a dále jezdci jako Michal Bok, Roman a Martin Kořínci. Je to škoda, protože dva poslední jezdci v této kategorii si zajezdili pouze kvalifikace a potom se již jenom dívali. Celkem deset skupin není zrovna málo, a tak se proti zvyklosti jely ve všech kategoriích jenom tři kvalifikační jízdy. Další nástraha byla v kategorii Mini Truck, kde bylo 11 jezdců. Jedenácté místo zbylo na nejmenšího a nejmladšího jezdce Filipa Uhýrka. Tak jsem obešel všechny jezdce a díky personálním čipům se jelo i finále s jedenácti jezdci. V této kategorii mini to není žádný problém, na dráhu by se jich bez problémů vešlo mnohem více. V této kategorii se objevil i Juraj Hudy s prototypem nového podvozku X-Ray. Jeho Truck, když si zvyknul na dráhu jezdil jako.... ale to až ve výsledcích. Také kategorie MICRO byla výborně obsazena, 19 jezdců je opravdu hodně. Tato kategorie letos udělala velký skok dopředu a je otázka času, kdy se dají dohromady pravidla a potom již nebrání nic tomu vyhlásit závody MČR. Jezdecké pole v této kategorii oživili i tři jezdci z Polska. Jezdili i v dalších kategoriích a dle jejich vyjádření se jim dráha i závod líbili. Takže jak dopadla kvalifikace pro finálové jízdy.

1:18 TRUCK - do řady 10 známých jezdců, přibyl Juraj H. a všichni s napětím sledovali, jak dokáže jeho "novinka" konkurovat klukům Romerovým, kteří jsou v této kategorii zatím suverénní. Jura ladil, nastavoval tlumiče, dělal co mohl, ale Roberta Romera a jeho syna Filipa v kvalifikaci neporazil. Zůstal za nimi cca 8 vteřin, ale jízdní vlastnosti podvozku se lepšily jízdu po jízdě. Velmi dobře zajel také junior Jakub Plechač a Vítězslav Hola. Také postup juniora Káji Novotného před Zdeňkem Hamákem sen. bylo překvapení. Poslední skončil malý Filip Uhýrek a nakonec se "probojoval" do finále také.

1:18 MICRO - takže bez jezdců z Moravy, ale s jezdci z Polska. Hned na začátku jsem se dohodl, že polští jezdci pojedou pouze v B finále, protože neměli k dispozici povolené pneu pro tento závod a jezdili na "mechovkách". Ale stejně by postoupil jenom jeden. Takhle se radoval Juraj Hudy, který sice skončil na jedenáctém místě, ale nakonec postoupil do A finále. V kvalifikacích si vedl nejlépe Vladimír Šulc, který jediný najel 16 kol, další čtyři jezdci v pořadí Martin Šťastný, Karel Griessel , Adam Dubák a Ivo Gombík potom 15 kol. Po dlouhé době se v této kategorii objevil i plzeňský Augustín Hajšman, který minulý rok patřil k nejlepším. Nevedl si špatně a vybojoval si sedmou pozici na startovním roštu finále A.

STANDARD - souboj o pozici TQ na startovním roštu pro finále byl otevřen do posledního kola rozjížděk. Ale stejný byl i souboj o poslední příčky v tomto prestižním finále. Nejlépe začal Tomáš Svoboda, který vyrukoval s novým podvozkem Asso TC4 a hned od začátku jel velice dobře. Po druhém kole se do čela dostal mladý liberecký borec Petr Grof, který měl lepší čas o 0,61 vteřiny. Poslední kolo bylo ale unikátní. 19 jezdců z 27 se dokázalo zlepšit a pochopitelně i první čtyři jezdci. Jakub Opa jun. nový halový Mistr ČR v této kategorii se zlepšil také, ale stačilo to pouze na páté místo. Nedařilo se tentokrát Jirkovi Tlustému, který svedl neskutečný souboj s Martinem Zvárou a i když se ve třetí jízdě dokázal zlepšit, nakonec skončil na nenáviděném jedenáctém místě. Ještě dva jezdci v B.finále Petr Martínek a Ondřej Hubálek měli 20 kol. Opět výborně zajezdil pražský junior Jirka Jarolímek a ve všech dosavadních závodech jel v A finále. Takže jak to vypadalo po rozjížďkách ukazuje následující tabulka.

Poř. Jméno		tým		podvozek	kola	čas		nej.kolo
1. Tomáš Svoboda	LestrModels   Asso TC4	21	 5:08,92	14,23
2. Petr Grof		RC Hrádek	X-Ray		21	  09,74	14,17
3. Standa Němeček	LestrModels	Losi		21	  11,84	14,34
4. Michal Stehno	RCA Praha	X-Ray		21	  12,63	14,40
5. Jakub Opa jun.	RC Kolín	X-Ray		20	  00,13	14,19
6. Martin Šťastný	RCA Praha	X-Ray		20	  02,91	14,63
7. Jiří Jarolímek jun	RCA Praha	X-Ray		20	  06,17	14,70
8. Lukáš Gombík     ??		X-Ray		20	  08,68	14,64
9. Tomáš Cibulka    ??		X-Ray		20	  10,24	14,91
10. Martin Zvára	RC Svitavy	Asso TC4	20	  13,28	14,97
11. Jiří Tlustý		LestrModels	Tamiya	    20	  13,37	14,57

MASTERS - při neúčasti čtyřech jezdců jezdících pravidelně v A finále bylo jasné, že bude pěkná tlačenice o poslední místa v nejlepším finále. Opět skvělá účast předních juniorů. Také o poslední dvě místa v B.finále byla svedená pořádná bitva. Dva poslední jezdci z této kvalifikace byli z finálových jízd vyřazení, v pravidlech je, že finálová jízda se jede pouze při minimální účasti 3 jezdců. Punc mezinárodních závodů dávala přítomnost čtyřech slovenských a dvou polských jezdců. Bylo se na co dívat. Hned v prvním kole zajel výborně Zdeněk Hamák a jako jediný najel 22 kol. Ve druhém kole zajel Michal Němeček a dostal se do čela. V posledním kole kvalifikace se maximálně soustředil Martin Hudý a nebylo co řešit. Za 5 minut neudělal chybu a jako jediný najel 23 kol. Kdyby se jelo podle pravidel bodování jednotlivých kol a počítaly se dva výsledky, měli by první tři jezdci stejný počet bodů. Výborně zajel Juraj Hudý a Tomáš Miler, najeli 21 kol. Ostatní jezdci až do 14 místa najeli 20 kol. Smůlu měl junior Martin Tlustý, který až do posledního kola byl v A finále a stejně jako jeho otec v poslední jízdě o finále A přišel. Připravil ho o něj další dobrý junior Jiří Mára. Také 7.místo plzeňského jezdce Augustína Hajšmana bylo do jisté míry překvapení. Dalších bojů se nezúčastnili polský jezdec Pawel Zelazo a začínající Petr Toušek. Takže příště.

Poř.	Jezdec		tým	 	podvozek	kola nej.čas/rozj. nejlepší kolo
1. Martin Hudy		LestrModels	X-Ray		23  5:13,72/3	13,28
2. Michal Němeček	LestrModels	X-Ray		22	03,51/2	13,33
3. Zdeněk Hamák		RC Hrádek	X-Ray		22	04,68/2	13,35
4. Jura Hudy		LestrModels	X-Ray		21	01,11/2	13,68
5. Tomáš Miler		???		X-Ray		21	06,84/3	13,86
6. Martin Zvára jun.	RC Svitavy	Asso TC4	20	00,82/3	14,16
7. Augustín Hajšman	RC Hakon	X-Ray		20	00,95/2	14,23
8. Erik Muff		RC Bengi	X-Ray		20	01,14/2	13,79
9. Oskar Malatinský	LestrModels	Tamiya		20	01,48/2	14,38
10. Jiří Mára jun.	RCA Praha	X-Ray		20	08,56/3	14,64
11. Martin Tlustý jun.	LestrModels	Tamiya		20	13,89/2	14,11

Krátká přestávka a jde se znova závodit. Všechny finálové jízdy se jedou třikrát, osm skupin, čeká nás pěkná porce. Pořád jsem nevěděl, jak potrestat jezdce , kteří nevěnují nasazování nutnou pozornost a dokáží pokazit výsledek snažícímu se jezdci a nebo na nasazování ani nejdou. Opět to byl problém a proto jsem přikročil k řešení, které se mi zdá nejlepší a budu ho nadále používat. Jezdec , který negativně ovlivní výsledek , nebo se k vůli němu čeká se zahájením jízdy, bude potrestán v kvalifikačních jízdách škrtnutím do té doby nejlepšího výsledku, ve finálových jízdách mu bude k bodovému součtu přičten jeden bod. Tentokrát jsem musel ve finálových jízdách potrestat tímto způsobem tři jezdce. Uvidíme, jaký to bude mít vliv na "nasazovače". Každý je přece i jezdcem a nelibě nese liknavost nasazovačů.

F I N Á L O V É V Ý S L E D K Y

1 : 18 TRUCK - otázkou bylo, zda Juraj H. dokáže naladit nový podvozek, jel celkem tři kategorie a to není žádná legrace. Naladil a hned to bylo znát, auto najednou bylo nejen nejrychlejší, ale také podstatně klidnější než podvozky Losi. Juraj Hudy vyhrál první i druhou finálovou jízdu bez větších problémů, vždy s náskokem skoro jednoho kola. Také nejrychlejší čas na kolo byl o více jak vteřinu rychlejší než další v pořadí. Na druhém místě skončil Robert Romer, který dojel vždy za Jurou a ve třetí finálovce přenechal vítězství Filipovi Romerovi, který dosáhl stejný počet bodů jako celkově čtvrtý junior Jakub Plechač. Pro Filipa rozhodl lepší výsledek z finálových jízd. Na šestém místě skončil Vítězslav Hola, který najel 14 kol a dal sedmému Kájovi Novotnýmu celé kolo. Dále výsledková tabulka.

1 : 18 MICRO - B. finále - osm jezdců a z toho tři polští jezdci, bylo z toho mezinárodní finále. Vítězně z toho vyšel jeden z nejmladších závodníků, pražský junior Kája Novotný, který dokázal všechny tři finálové jízdy celkem z přehledem vyhrát. Hned za ním skončila trojice polských jezdců v pořadí Gregorz Nozka, Marek Kusiakiewitz a Pewel Zelazo

1 : 18 MICRO - A. finále - souboj o první místo měl být mezi Martinem Šťastným a Vladimírem Šulcem, ale namíchali se do toho další jezdci. Ještě před poslední jízdou mohli vyhrát čtyři jezdci. První finálovou jízdu vyhrál nakonec vítěz celého závodu Martin, ale už druhou jízdu vyhrál překvapivě nakonec celkově čtvrtý Augustín Hajšman. O třetím místě juniora Adama Dubáka nakonec při rovnosti bodů rozhodl lepší výsledek v závěrečném třetím finále. Na pátém místě skončil Ivo Gombík, který dojel dvakrát pátý. Další tři jezdci získali stejný počet 14 bodů a opět rozhodoval lepší výsledek. Ten rozhodl o šestém místě pro Josefa Horáka. Následovali Pavel Sýkora a Lukáš Gombík. Další pořadí vám prozradí tabulka výsledků.

STANDARD - C. finále - do posledního finále válčili tři jezdci o prvenství, nakonec si odnesl cenu za vítězství v této skupině Karel Štěpánek . Na druhém místě skončil nestor strakonického klubu Miroslav Vrána , který při stejném bodovém zisku měl lepší výsledek, než celkově čtvrtý junior Kája Novotný. Další umístění je v celkových výsledcích.

STANDARD - B. finále - zkušený Jiří Tlustý měl za povinnost vyhrát a také nenechal nic náhodě a všechny tři jízdy s přehledem vyhrál. Druhé místo obsadil také s velkým náskokem zkušený Petr Martínek. O třetím místě však opět rozhodoval lepší výsledek a ten měl Ivo Gombík. Junior Ondřej Hubálek skončil čtvrtý, ale jeho výkon v první jízdě, kdy skončil druhý byl velice dobrý. Je na něm ale vidět menší vyježděnost a ta tentokrát rozhodovala. Také zkušenému pražskému jezdci Jirkovi Jarolímkovi chyběl na pomyslnou bednu jeden bod. Roman Opa byl nad síly celkově sedmého juniora Lukáše Kozla. Ostatní pořadí v tabulce.

STANDARD - A. finále - opět velký souboj o vítězství. Rozhodovala třetí finálová jízda a tu zvládnul nejlépe k překvapení všech Standa Němeček. Standa po narození dcery jezdí jako za mlada a hlavně dokáže udržet nervy na uzdě. I když by si někdy mohl odpustit zbytečné komentáře na tribuně. Na druhém místě skončil nakonec TQ Tomáš Svoboda, který ale dokázal najet nejlepší výsledek. K vítězství ale nestačil. Na třetím místě skončil výborně jezdící Petr Grof, který dokázal porazit letošního halového mistra ČR juniora Jakuba Opu. Řekl bych, že po výborných výkonech a získání titulu přišel pokles formy, což je naprosto normální. Pátý skončil pražský Michal Stehno, byl to letos zatím jeho nejlepší výsledek. Šestý Martin Šťastný, stabilně a bez nervů jezdící , někdy možná až moc klidný. Celkově sedmému junioru Jirkovi Jarolímkovi závod opět vyšel, protože byl již po šesté ve finále A, není to žádná náhoda a na průběžném pořadí je to vidět. Také osmé místo Tomáše Cibulky je do určité míry překvapení. Martin Zvára má nový podvozek a až se s ním ještě více seznámí, půjde ještě výše. Pro Lukáše Gombíka byl úspěch postup do A finále a navíc měl technické problémy se svým autem.

MASTERS - B. FINÁLE - velice silné finále , kde bylo jasné, že o vítězství se poperou junioři. Martin Tlustý o vítězství rozhodl už po druhé jízdě, kterou vyhrál stejně jako první. Jiří Janoušek junior se lepší závod od závodu, je na něm vidět, že hodně jezdí. Někdy má ale velké potíže s čistotou své jízdy. I na třetím místě skončil junior, plzeňský Tomáš Hajšman, který dokázal porazit svého soka z Bohemky, strakonického zkušeného jezdce Dušana Andrleho. I na dalším místě skončil jezdec ze západu Čech , další junior Michael Horák. Viděl jsem ho ale už zajet podstatně lépe. Další pořadí v celkových výsledcích.

MASTERS - A. FINÁLE hned v první finálové jízdě předvedl Martin Hudy bezchybný výkon a dal všem najevo, že přijel vyhrát. I v další jízdě dokázal s náskokem 7 vteřin vyhrát. Nádherný byl potom souboj ve třetí jízdě s celkově druhým Michalem Němečkem. Tři a půl minuty jezdili tito dva jezdci v odstupu maximálně jeden metr, potom udělal Michal chybu a Martin si dojel v klidu pro svoje třetí vítězství. Také Zdeněk Hamák dokázal svoje kvality a v první i druhé jízdě skončil v minimálním odstupu za Michalem N. Překvapením je určitě čtvrté místo Juraje Hudyho, který zajel ve třech kategoriích finále A. Zdálo se mi, že je na dráze pořád. Pátý skončil Erik Muff, myslím si, že tentokráte měl na lepší umístění. Tomáš Miler skončil šestý a myslím , že to byla jeho povinnost. Martin Zvára chtěl vyhrát juniory a to se mu podařilo, protože porazil celkově osmého juniora Jiřího Máru. Ten dokázal porazit zkušenější jezdce, devátého plzeňského Augustína Hajšmana a potom také i dalšího slovenského jezdce Oskara Malatínského.

V Ý S L E D K Y - 6. CZECH CUP - PRAHA 22. ledna 2005

1 : 18 TRUCK
1. Juraj HUDÝ		 1 + 1 + N  = 2	15 kol	4:55,45/2	17,31
2. Robert ROMER		 2 + 2 + /3/ = 4	15	5:08,86/1	18,65
3. Filip ROMER jun.	/10/ + 4 + 1 = 5	15	 13,72/2	17,98
4. Jakub PLECHAČ jun.	/3/ + 3 + 2  = 5	14	 10,81/2	18,71
5. Vítězslav HOLA	 4 + /7/ + 4 = 8	14	 17,04/3	20,07
6. Kája NOVOTNÝ jun	 5 + /6/ + 5 = 10	13	 14,95/3	21,08
7. Zdeněk HAMÁK sen.	 6 + 5 + /6/ = 11	12	 02,27/2	21,60
8. František GRUND	 7 + /8/ + 7 = 14	11	 06,19/2	22,57
9. Jan KRYLL jun.	 8 + 8 + /8/ = 16	11	 13,06/3	24,32
10.Dan DLOUHÝ	 	 9 + /10/ + 9 = 18	8	 12,44/2	23,13
11.Felix Uhýrek jun.	11 + N + N  = N	1	0:33,59/1	33,59

1 : 18 MICRO
1. Martin SŤASTNÝ	1 + 2 + /2/ = 3 	16 kol	 5:14,81/3	18,28
2. Vladimír ŠULC	3 + /4/ + 1 = 4	16	  09,09/2	18,15
3. Adam DUBÁK		2 + /3/ + 3 = 5	16	  15,65/3	18,16
4. Augustín HAJŠMAN	4 + 1 + /4/ = 5	15	  04,35/2 	18,54
5. Ivo GOMBÍK		5 + 5 + /6/ = 10	15	  11,72/3	18,84
6. Josef HORÁK		9 + /9/ + 5 = 14	15	  19,43/3	18,46
7. Pavel SÝKORA		7 + /8/ + 7 = 14	14	  12,44/3	19,53
8. Lukáš GOMBÍK		/10/+6 + 8  = 14	13	  01,24/3	20,85
9. Juraj HUDÝ		8 + 7 + /10/ = 15	13	  05,94/2	18,56
10. Karel GRIESSL	6 + 10 + N  = 16	14	  02,36/1	19,14
11. Kája Novotný			16. Felix Uhýrek jun.
12. Grzegorz Nozka			17. Jan Honek sen.
13. Marek Kusiakiewicz			18. Petr Uhýrek
14. Pawel Zelazo
15. Tomáš Hrubý

STANDARD
1. Standa NĚMEČEK	 1 + /3/ + 1 = 2	21   5:13,97/3	14,01
2. Tomáš SVOBODA	/2/ + 1 + 2  = 3 	21	 09,33/2	14,07
3. Petr GROF		 3 + 2 + /4/ = 5	21	 09,95/3	13,98
4. Jakub OPA jun.	/6/ + 4 + 3  = 7	20 	 01,01/3	14,11
5. Michal STEHNO	 4 + 5 + /6/ = 9	20	 08,82/2	14,22
6. Martin ŠŤASTNÝ	 5 + /6/ + 5 = 10 	20	 07,52/3	14,48
7. Jiří JAROLÍMEK jun.	/10/+ 7 + 7  = 14	20 	 15,65/2	14,57
8. Tomáš CIBULKA	 7 + 8 + /9/ = 15	19	 12,60/2	14,62
9. Martin ZVÁRA		 9 + /9/ + 8 = 17	19	 09,35/3	14,61
10.Lukáš GOMBÍK	 8 + 10 + N  = 18	18	 00,23/1	14,51
11. Jiří TLUSTÝ			21. Karel ŠTĚPÁNEK
12. Petr MARTÍNEK		 	22. Miroslav VRÁNA
13. Ivo GOMBÍK 				23. Kája NOVOTNÝ jun.
14. Ondřej HUBÁLEK		 	24. Pavel ŠLECHTA
15. Jiří JAROLÍMEK			25. Zdeněk HAMÁK sen.
16. Roman OPA				26. Jan NEURWIRTH
17. Lukáš KOZEL jun.			27. Marek KUSIAKIEWICZ
18. Vojtěch ELIÁŠ
19. Pavel KRYLL
20. Jan ANDRLE jun.
19. Václav SEVERÝN
20. Jan PETR

MASTERS
1. Martin HUDÝ		 1 + 1 + /1/ = 2	22	5:01,60/2	13,08
2. Michal NĚMEČEK	/2/ + 2 + 2 = 4	22	5:09,03/3	13,24
3. Zdeněk HAMÁK		 3 + 3 + /4/ = 6 	22 	5:11,84/2	13,26
4. Juraj HUDÝ		 4 + /5/ + 3 = 7	21	5:02,82/2	13,52
5. Erik MUFF		 5 + 4 + /7/ = 9	21 	5:04,72/3	13,40
6. Tomáš MILER		/7/+ 6 + 5  = 11	21	5:08,08/1	13,69
7. Martin ZVÁRA jun.	/8/ +7 + 6  = 13	21	5:14,74/3	13,97
8. Jiří MÁRA jun.	 6 +/10/ + 8 = 14	20	5:05,89/3	13,96
9. Aug. HAJŠMAN		/10/ + 8 + 9 = 17	20	5:11,80/3	14,93
10. Oskar MALATÍNSKÝ	 9 + 9 + 10  = 18	19	5:12,58/1	14,14
11.Martin Tlustý jun.		16. Tono Sloboda
12. Jiří Janoušek jun.		17. Jakub Plechač jun.
13. Tomáš Hajšman jun.		18. Grzegorz Nozka
14. Dušan Andrle		19. Miloslav Svoboda
15. Michael Horák jun.		20. Jan Honek jun.

JUNIOŘI :
1. Martin Zvára
2. Jiří Mára
3. Martin Tlustý
4. Jiří Janoušek
5. Tomáš Hajšman
6. Michal Horák
7. Jakub Plechač
8. Jan Honek

Výsledky zpracoval : Václav Strupek
Masters.cz
Augustín Hajšman si to namířil pěkně přes pokličky
Masters.cz
Pohled na létající auto Juraje H., určitě se obrátilo na kola a pokračovalo ještě rychleji k cíli
Masters.cz
Rychlík Zdeněk Hamák
Masters.cz
Pohled na dráhu
Masters.cz
Tamiya slovenského jezdce Oskara Malatínského
Masters.cz
Martin Zvára ze Svitav a Miloslav Svoboda z Plzně, scházejí se v Praze...
Masters.cz
Pan Griessel modelaří pouze s jednou rukou, co kdyby to byla pravá?
Masters.cz
Povedená karoserie Martina Šťastného
Masters.cz
Standa Němeček vyhrál ve Standardech a ukazuje svojí Losinu
Masters.cz
Němečci ladí a jde jim to.....
Masters.cz
Technická kontrola, hlavně se kontroluje váha modelu
Masters.cz
Start z roštu do finálových jízd
Masters.cz
Jezdci finále A v kategorii Standard
Masters.cz
Situace po startu kategorie Standard
Masters.cz
Standa Němeček projíždí zatáčku u smyčky měření
Masters.cz
Velké Trucky na trati
Masters.cz
Vítězné trio z kategorie Truck 1:18, směje se vítěz Juraj Hudý
Masters.cz
V kategorii MICRO zvítězil Martin Šťastný
Masters.cz
Doktor Němeček jako vítěz přijímá gratulaci druhého Tomáše Svobody
Masters.cz
První tři jezdci v kategorii MODIFIED - Martin Hudy ukončil vítěznou šňůru Michala Němečka

Foto: Tono Sloboda - Auto RC Trnava
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
lesní osivo
Krátké zprávy

29.01.2022 - Věnujte prosím pozornost tiskové zprávě ze dn 29.1.2022. Děkuji všem.
- Igor Vlahovič -


01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport