Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Nové převody pro1/10 TC v 64 DP

Hlavní foto

Po představení delrinových frézovaných převodů pro formule nyní přišel čas i na převody pro modely populární kategorie Touring cars. Vzhledem k tomu, že v současnosti jsou u těchto převodů nejvíce rozšířeny asi dva systémy montáže a to pomocí tří šroubků (Xray) a nebo pomocí čtyř šroubků (Tamiya) je patrně hlavní inovace v universálním systému montáže.

Rastr otvorů je navržen tak aby bylo možno kola usadit jak do držáků Xray tak do držáků modelů Tamiya. Samozřejmostí je také špičková přesnost profilu zubů, excelentní tolerance házivosti atd. Ale to již uživatelé převodů ALSracing jistě znají.

Co je určitě atraktivní novinkou, je nový odlehčený pětipaprskový desing kol která jsou lehká ale samozřejmě pevná současně. První testy nových převodů proběhly v neděli v Hrotovicí na modelu Dominika Šulce, který je pojede i tento týden na nadcházejícím Mistrovství Evropy TC 1/10. Omezené množství převodů bude na těchto závodech k zakoupení u Vládi Šulce. Prozatím jsou k dispozici kola s počty zubů 102-103-104 a 105 zubů, pochopitelně v modulu DP64. ALSracing tímto také také přeje Dominikovi ale i dalším domácím jezdcům úspěšné mistrovství.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport