Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Osmnáctinová F1 dostává svoji tvář

Hlavní foto

Projekt osmnáctinové formule pomalu ale jistě pokročil do fáze kdy se rodí vizuální stránka modelu, tedy kdy formule dostává svoji tvář resp. karoserii. Lukáš Diblík v rámci vývoje konverze Scalpela stvořil jednoduchý ale vcelku elegantní návrh formulové karoserie. Tak jak jsem již několikrát naznačil, není možné stavět maketu, to patří kitařům a tak cílem bylo navrhnout formulový tvar, který zakryje vše potřebné a přitom se to bude stále podobat formuli. Jak se to Lukášovi zdařilo můžete posoudit na 3D simulacích a mně nezbývá než dodat, že již probíhají jednání o výrobě formy na vakuování.

Tímto se pochopitelně neuzavírá cesta dalším návrhům a pokud má někdo další zajímavý návrh karoserie mohu pomoci při realizaci formy i při výrobě vlastních lexanových výlisků.

Daší foto na stránkách ALS Racing.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport