Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Desetinová formulománie je na vzestupu

Hlavní foto

Formulománie, tedy ta desetinová, je evidentně v plné síle. V podstatě každý týden se dozvídám o dalších nových majitelích monopostů a tak bylo jen otázkou času, kdy se objeví potřeba udržet v závodním provozu i další mopnoposty, nejen ten od 3Racing. Jelikož další nejvíce rozšířenou formulovou značkou je na našem trhu legendární Tamiya a to v podobě podvozků F103 a jeho novějšího nástupce F104, obrátila se pozornost ALSracing také na tyto modely.

Jelikož je především u modelu F103 významná kompatibilita dílů s formulí 3Racing (celá přední náprava a montážní rozteče serva jsou prakticky shodné) a tento model je historicky velmi rozšířený, ukázala se potřeba doplnit sortiment formulových dílů především o plata F103. ALSracing tak připravil sklolaminátová plata z osvědčeného materiálu. Na modelu F103 vzhledem k jeho jednoduchosti není příliš co měnit a tak si mohou případní zájemci vybrat hlavní plato z materiálu síly 2,5mm (totožné s originálem) nebo v zesíleném provedení z materiálu 3mm. Zadní plato je pak k dispozici buď standart 1,5mm nebo zesílené 2mm.

ALSracing pamatoval i na uživatele nové formule F104 a tak lze zakoupit sklolaminátové závěsy zadní nápravy a také hlavní plato. Hlavní plato se kvůli přesnému sesazení se závěsem prodává pouze v setu se závěsem (samotný závěs označený “ALS” lze pochopitelně zakoupit náhradní). Hlavní plato je tak jako u originálu z materiálu síly 3mm a závěsy je možno zakoupit buď standartní síly 1,5mm nebo na zakázku vyrobené z materiálu 2mm. Oproti originálním závěsům jsou tyto od ALSracing z vysokotlakého laminátu jednoznačně pružnější a dovolí lépe ladit podvozek.

Další foto a možnost zakoupení naleznete na stránkách ALS Racing.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport