Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Distribuce dílů pro závody formulí na Moravě

Hlavní foto

Vzhledem k tomu, že formule jezdí stále více lidí a že zásobování náhradními díly je vesměs individuální záležitosti a řada věcí je hůře dostupná, dohodli jsme se s Petrem Nesládkem ze Zlína že bude mít na závodech k dispozici základní sortiment dílů na formule 3Racing. Dále bude mít k dispozici také převody pro formule a to i pro modely Tamiya. Skladem bude také kompletní sortiment převodů, tedy pastorky a nové spurgeary (viz předchozí příspěvek).

Připravujeme také výrobu replik některých dílů pro formule F103 a F104. Půjde zejména o plata, závěsy zadní nápravy ale podle potřeby i o jiné díly, které bude možno realizovat na našich technologiích. Je tedy také možno na mne či na Petra Nesládka adresovat poptávky a objednávky formulových komponentů, které nejsou nyní v běžné nabídce e-shopu a které by byly následně připraveny na závodech.

Rovněž je možno tímto způsobem poptávat díly na Pancar podvozky jejichž výroba se bude v souvislosti s uvolněním pravidel některých populárních závodních seriálů rozšiřovat tak abychom vyšli co nejvíce vstříc zájemcům o 2WD modely.

V této souvislosti bude také v brzké době inovován a následně uveden do výroby a do prodeje konverzní kit umožňující přestavbu formule 3Racing na podvozek GT. Více info o tomto projektu najdete ZDE

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport