Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

TECH: Nové spurgeary DP64 pro modely formulí 1/10

Hlavní foto

Desetinové 2WD formule zažívají nebývalý rozmach a tak po loňské premiéře frézovaných delrinových převodů od ALSracing dnes přinášíme inovovanou kolekci spurgearů pro oblíbené monoposty 3Racing a Tamiya.

Nová převodová kola akceptují skutečnost, že formule přidaly na výkonu a že s neomezenou AC motorizací, která se na některých místech jezdí, rostou nároky na diferenciál. Jednou z cest jak zlepšit kvalitu chodu kuličkového diferenciálu je použití vyššího počtu kuliček, které zabezpečí příznivější rozložení tlaku na podložky a chod nápravy zrovnoměrní.

Nové spurgeary mají tedy šestnáct děr a dovolují použít jak standartních osm kuliček, tak dvojnásobný počet. Středový otvor je s průměrem 12mm pro osazení ložiska MR128. Kola jsou vyroba ve vysoké kvalitě pomocí švýcarských frézek na ozubení prozatím v nejpoužívanějších počtech zubů 95, 96, 97 a 98. Pochopitelně to vše v jemném modulu 64DP. Použitý materiál (černý delrin) zaručuje výhodné kluzné vlastnosti a dobrou životnost kol.

Zbývá jen dodat, že kola jsou skladem na našem shopu v dostatečném počtu a že se připravuje výroba dalších typů spurgearů nejen pro formule.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
lesní osivo
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport