Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

TECH: plata pro formuli F1-09 3 Racing

Hlavní foto

S nárůstem popularity desetinových formulí přišel nesporně čas na výrobu náhradních dílů a tuningu k těmto modelům. Řady uživatelů této formule se díky příznivé nákupní ceně v e-shopech HK výrazně rozrostly a je jistě nemálo těch kteří začínají řešit problém s dostupností náhradních dílů. Celkem běžný postup nákupu dvou kusů modelů a následná “kanibalizace” jedné ze stavebnic je sice vcelku použitelné řešení ale jen do okamžiku kdy se ukáží slabá místa modelu a kdy začnou opakovaně odcházet shodné díly.

Jedním z míst kde je vysoký potenciál defektů jsou u tohoto modelu spodní plata. Kritickým je především zavěšení zadních bočních táhel, kde je v originálním provedení kolem kulových kloubků opravdu velmi málo materiálu. Proto nyní přichází ALSracing s nabídkou spodních plat vyfrézovaných z vysokotlakého laminátu, která mají kritická místa v rámci prostorových možností zesílená.

Hlavní spodní plato se standartně dělá tak jako stavebnicové ze sklolaminátu síly 2,5mm ale na objednávku je možno zhotovit i extra silné plato z materiálu síly 3mm.

Zadní plato, které je v originálu jen 2mm silné je ve verzi ALSracing silné 2,5mm a lze rovněž objednat 3mm variantu.

Plata dodávaná samostatně mají v oblasti kloubků zesílení méně výrazné a otvory závěsů bočních táhel jsou shodné s originálem a tak lze kombinovat originální plato 3Racing s neoriginálním platem ALSracing. Zadní plato je ovšem v každém případě vyrobeno u ALS z materiálu síly 2.5mm a bude tedy vždy pevnější.

Plata prodávaná v sadě jsou zesílena výrazněji.

Méně exponovaná plata jako je zadní nosník křídla či horní plato zatím nejsou ve standartní nabídce e-shopu ale pochopitelně je v případě nutnosti zájemcům vyrobíme.

Pro uživatele této formule chystáme v brzké době výrazné rozšíření nabídky náhradních dílů a také nějaká další drobná vylepšení. Plata lze objednat na techto odkazech:

Dalčí foto a bližší info naleznete na stránce ALSRacing.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
lesní osivo
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport