Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

TECH: závěs zadní nápravy pro MR03

Hlavní foto

Po delší odmlce se ALSracing vrací s produkcí náhradních dílů a především tuningu k nejmenším modelům měřítka 1/28. Protože se před nějakým časem objevil nový podvozek Kyosho mini-z s označením MR03 je celkem logické, že první počin směřuje na tento model.

Vzhledem k tomu, že závěs zadní nápravy je jedním z klíčových prvků v ladění modelu je jasné, že tak jako u starších modelů mini-z MR02 i u tohoto inovovaného typu začneme nabídkou dalších variant zmiňovaného dílu. V originále jsou sice dostupné tuningové carbonové závěsy, ale jak již bylo mnohokrát řečeno a praxí prověřeno křehký carbon na téhle pozici není ideální. Navíc ani originální tvar s poměrně ostrým přechodem na hraně “téčka” není z hlediska zatížení nejlepší volbou. Závěsy ALSracing vycházejí z kónického tvaru který se směrem k nápravě zužuje a defacto kopíruje silové průběhy na vetknutém nosníku jemuž se tento typ zavěšení celkem podobá.

Použitím kvalitního vysokotlakého laminátu síly 0,8mm získáváme na jednu stranu (v případě boční síly či bočního nárazu) velmi pevný profil, který ale zůstává v žádaných rovinách pružení nápravy a v krutu velmi flexibilní což je nutné pro dosažení příjemných jízdních vlastností modelu.

Závěs se dodává v sadě čtyř různě širokých provedení a je možno jej případně na zakázku dále modifikovat co do síly materiálu i co do tvaru.

Další foto a info na ALS Racing

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport