Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

TECH: duralové spojovačky pro F1-09 3 Racing

Hlavní foto

Stále populárnější formule od 3Racing disponuje již v krabicovém základu nadstandartní výbavou, nicméně i na ni se najdou nějaké menší nedostatky které stojí za vylepšení. Při sestavování modelu mne dostala táhla, resp. spojovačky.

Jsou zde použity dvoje a to jednak táhla zavěšení zadní nápravy a pak klasika - táhla řízení. V originální stavebnici jsou ocelová M3 což by až tolik nevadilo (nejsem v tomto ohledu vyložený extremista honící desetiny gramu) a i P-L provedení je základem pohodlného seřizování. Tedy vše by bylo o.k. pokud by to fungovalo jak má….. Co se soudruhům z Číny moc nevyvedlo je totiž rozměr čtyř či šestihranu (nedá se to vlastně ani definovat), který nejen že nejde seřizovat přiloženým klíčem, ale on nejde seřizovat vpodstatě žádným klíčem.

Délku táhel lze tak upravovat vpodstatě jen pomocí kleští a to mi nepřijde jako dobré řešení.

Z těchto důvodů jsem se rozhodl vyrobit a zařadit do nabídky ALSracing kvalitní přesně CNC vyrobená duralová táhla. Čtyřhran pro seřizování byl zvolen standartní 4×4mm (dovolí použít přiložený klíč) a tvar táhla je optimalizován na pozvolný přechod od závitové 3mm části k části seřizovací aby nevznikl ostrý přechod náchylný na prasknutí. Táhla jsou pochopitelně v provedení s P-L závitem a v délce 35mm (zadní závěs) resp. 45mm (táhla řízení). Samozřejmě, že jsou táhla i přes svoji na první pohled výraznější robustnost o nějakou tu desetinu gramu lehčí než ocelový originál.

Produkty se prodávají samostatně v balení po 2 kusech.

Další foto naljdete a zakoupit toto zboží můžete přímo na stránkách firmy ZDE.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport