Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

CzechCup - Praha 23.10.2004

Masters.cz
Tři nejlepší v Praze v kategorii MASTERS

V Praze pokračoval seriál halových závodů CZECH CUP 2004-05 a opět s velmi dobrou účastí předních jezdců v obou hlavních kategoriích. V kategorii MASTERS nechyběl pochopitelně ani slovenský profesionál Martin Hudy a tentokrát ani třetí z MČR kolínská hvězda a dlouholetý idol všech jezdců Martin Kořínek. Bohužel chyběl mistr ČR z asfaltu Michal Bok, kterému selhala doprava do Prahy. Prostě kluci třebíčský zaspali. Pořadatelé tentokrát postavili dráhu velice technickou, kde se jenom s obtížemi dalo předjíždět bez kontaktů. Pouze osmnáctiny neměly žádné potíže a sjelo se jich opravdu hodně. Bohužel opět se opakoval stejný problém jako v prvním závodě, pár jezdců, kteří se přihlásili nepřijeli a jezdci, kteří se nepřihlásili přijeli. Takže se celkem sjelo 58 jezdců, z nichž někteří jeli dvě kategorie a Kája Novotný dokonce tři. Nemohu tentokrát říci, že nejmladší, protože v Praze byl nejmladší teprve pětiletý Oliver Maister z Mariánských Lázní. Mladíci měli tentokrát převahu a bylo to vidět i na výsledcích. Nejvíce byla opět obsazená kategorie STANDARD, kde se sešlo 29 jezdců. Pro pracovní zaneprázdnění chyběl vítěz z Kolína Aleš Pelikán.

Nic to ale neubralo na kvalitě této kategorie. Software tentokrát nedělal problémy, našel jsem způsob jak ho oblafnout, pokud jel někdo ve dvou kategoriích a měl jeden personální čip, tak jsem ho ve druhé kategorii nazval jiným jménem např. Tom Knopp a bylo vše v pořádku. S ohledem na časovou náročnost , čtyři kategorie a množství jezdců se jely tři kvalifikační jízdy a všichni potom tři finálové jízdy. Takže nejdříve ke kvalifikacím.

1:18 TRUCK - tentokrát již devět jezdců a hned po rozjížďkách bylo jasné, že o vítězství bude sveden boj mezi rodinnými příslušníky - juniorem Filipem a jeho otcem Robertem Romerem. Třetí vzadu pozoroval dění Zdeněk Hamák senior a čekal na zázrak v podobě třeba technických problémů jednoho z vedoucích jezdců. Pole position si nakonec vybojoval otec Romer s náskokem více jak jednoho kola na Filipa. Oba tito jezdci měli i nejlepší časy na kolo - 18,56 vteřin resp. 18,88 vteřiny. Za nimi se zařadil Zdeněk Hamák se ztrátou 2 kol a velice dobře a tentokrát v klidu jezdící junior Kája Novotný.

1 : 18 MICRO - také v této kategorii došlo k nárůstu startujících, 19 jezdců bylo rozděleno do dvou skupin a tentokrát byl boj o první místo na startovním roštu velice vyrovnaný. Po každém kole kvalifikace bylo pořadí jiné. Nejdříve se do čela dostal Tomáš Knopp, potom favorit Martin Šťastný, ale nakonec se smál třetí v zadu junior Jakub Opa. V každém kole se jezdci dokázali zlepšit. Takže zkráceně alespoň tři nejlepší.

1. Jakub Opa jun.18 5:06,37nej.kolo 16,24
2. Martin Šťastný18 5:13,8116,83
3. Tomáš Knopp17 5:11,0716,30

STANDARD - opět se čekal napínavý souboj mezi mistrem ČR Tomášem Svobodou a mladým Petrm Grofem. Ovšem tentokrát neponechal junior Jakub Opa nic náhodě a opět ve velkém stylu, jako v Micrech se dokázal v každém kvalifikačním kole zlepšit a byl to on, kdo se postavil na start finále do první řady. Navíc bych řekl, že dráha byla pro kat.Standard postavená na míru. Je to vidět , když si porovnáte tabulku Standard a Masters. Skoro stejné časy na kolo i výsledky. Opět výborně zajezdil pražský junior Jirka Jarolímek a nastěhoval se do A finále i ve druhém závodě. Výborně zajezdil i novic v této kategorii strakonický Dušan Andrle, který jezdil i v kategorii Masters, kde zajel skoro identický čas. Takže pro zajímavost tabulka nejlepších pěti jezdců.

1. Jakub Opa jun.23kol 5:07,17minule v B.finále a najednou tohle, výborně
2. Tomáš Svoboda23 5:09,81zkušený jezdec, jezdil v klidu a čekal?.
3. Petr Grof22 5:02,95výborný výkon, ale prostě opět třetí
4. Jiří Jarolímek jun22 5:04,30opět velké překvapení, povedla se třetí jízda
5. Jiří Tlustý22 5:05,00první úkol splněn, Standa je až za mnou ...

MASTERS - nepřítomnost Michala Boka, kterému zaspal "mechanik" určila jednoznačně favorita tohoto závodu. Martin Hudy nedal nikomu šanci a dokázal jako jediný zajet 25 kol. S ním drželi krok všichni naši mladíci, jinak se to nedá nazvat a pochopitelně starý "lišák" Martin Kořínek z Kolína. Ten opravoval, prodával, pomáhal a dokonce si dovolil k jedné kvalifikaci ani nenastoupit. Kvalifikace se jela po 7 až 8 jezdcích ve skupině a přesto již tady docházelo k dosti nechtěným i "chtěným" kontaktům. Je vidět, že jezdci na sobě pracují, celá špička se dokázala každou jízdou zlepšovat, bylo se opravdu na co dívat. Dráha nesedla rodinným rychlíkům, jako je Dušan Andrle, Tomáš Miler i pražský junior Jiří Mára. Překvapením je postup do finále juniora Martina Tlustého a i Augustína Hajšmana z Plzně. O vyrovnanosti svědčí i minimální rozdíly mezi jednotlivými jezdci, podívejte se na minimální odstupy od druhého do šestého místa. Nejlepší jezdili kolo těsně pod hranici 13 vteřin, pět jezdců se drželo v jednom kole, rozdíly do 6 vteřin, na to se dá dívat. Jak to nakonec dopadlo ukazuje tabulka 11 nejlepších jezdců. Ten 11 Tomáš Miler prohrál souboj o A finále o necelou vteřinu, taky smůla.

1. Martin Hudy25 kol 5:09,48 11,88trať mu vyhovovala, hodně štěstí na MS v USA
2. Vašek Strupek24 5:02,54 12,22jel výborně, i když dráha mu moc neseděla
3. Michal Němeček24 5:06,48 12,24lepšil se také každou jízdou
4. Erik Muff24 5:09,34 12,35jezdí výborně a agresivně, nic nedá zadarmo
5. Jura Hudý24 5:09,73 12,32výborný výkon na hranici možností
6. Zdeněk Hamák24 5:09,91 12,22další rychlík, roste z něj pan jezdec
7. Martin Kořínek24 5:12,95 12,57vypadá pomalejší, ale kolo jako kolo
8. Roman Kořínek23 5:01,58 12,52A finále bez něj si nedovedu představit
9. Martin Tlustý jun.23 5:04,94 12,57také on zajel nejlépe ve třetí jízdě, úspěch !!
10. August.Hajšman23 5:12,86 12,79vedoucí jezdec Bohemky se neztratil, úspěch !!
11. Tomáš Miler23 5:13,36 12,84jako vždy rychlý, ale hodně chyb

Ve všech jízdách byly vidět opravdu výborné souboje, stačila jedna chybka a hned Vás někdo předjel a opět jste musel čekat na chybu toho druhého. Špatně se předjíždělo, všichni jedou rychle , stačí chybka a už je řada jezdců v klubku. Pokud máte smůlu, zůstanete na zádech a nazdar. Jsem zvědav na jízdu ve finálových skupinách po deseti jezdcích. Ale nedá se nic dělat, jezdci si musí zvykat, protože se takhle jezdí i v zahraničí a nikdo se nechce jen tak nechat předjet.

F I N Á L O V É V Ý S L E D K Y

Než začnu s komentářem k jednotlivým kategoriím, neodpustím si upozornit na věc, která se tentokrát vymknula i mne z rukou, a to je otázka úrovně nasazování. Již při prvních závodech v Kolíně jsem byl překvapen neukázněností mnoha jezdců k základní povinnosti - jít po odjeté jízdě nasazovat. To slovíčko označuje naprosto jednoduchou činnost - pomoci rychle jezdcům, kteří mají problémy s pokračováním v jízdě, ať už svojí vlastní chybou, nebo přičiněním některého "agresivnějšího" jezdce. Přičítal jsem to mnoha okolnostem, např. hodně nových jezdců, přechod do haly, nezvyklé ranní vstávání, apod. Bohužel jsem byl vyveden v Praze ze svého omylu. Neukázněnost nasazovačů a částečně i diváků, vyvrcholila poškozením dvou modelů a dosti značným ovlivněním i výsledků. Nechci rozebírat do podrobností všechny prohřešky, ale chci dopředu upozornit, že v následujících závodech budu velice ostře posuzovat --- účast, lépe řečeno neúčast nasazovačů hned na začátku jízdy, jejich počínání při nasazování -- není možné sedět a bavit se s kamarádem popř. jak se to stalo při nasazování A finále Masters, se dokonce prát. Musím poděkovat těm jezdcům starším a vyspělejším, kteří vždy nasazují s maximální ohleduplností a rychle. Také oni by si zasluhovali, aby měli odpovídající nasazování. Beru to i za svojí chybu, že jsem této problematice nevěnoval více pozornosti. Děkuji Vám předem za pochopení mojí prosby o zlepšení této činnosti.

1 : 18 TRUCK - opakovala se situace z kvalifikací, o vítězství si to rozdala rodina Romerů. Filip Romer vyhrál dvě poslední finále a jeho otec Robert Romer první finálovou jízdu. Ani na dalším místě se neuskutečnilo žádné překvapení, třikrát třetí skončil Zdeněk Hamák sen. Teprve o čtvrté místo bojovali do poslední jízdy tři jezdci a nakonec na něm skončil jeden z nováčků těchto závodů Jaroslav Rezek, který pokud se nemýlím, závodil vůbec poprvé. Překvapením je i to, že velkým "malým" soupeřem mu byl pražský junior Kája Novotný, který dosáhl na velice pěkné páté místo. Další pořadí je uvedeno v celkových výsledcích.

1 : 18 MICRO - B. finále - celkem šest jezdců a v nich byl jasným favoritem Roman Opa, který vždy s velkým náskokem třikrát vyhrál. Chtěl dokázat, že patří do A finále. Na druhém místě skončil Jaroslav Otta s bodovým náskokem před stále se v této kategorii lepšícím Kájou Novotným. Další místa obsadili jezdci v pořadí Jan Honek sen., Tomáš Hrubý a Petr Beneš, kterému se tentokráte tak nevedlo.

1 : 18 MICRO - A. finále - při nepřítomnosti "nováčka" této kategorie Tomáš Knoppa se očekával souboj mezi Martinem Šťastným a juniorem Jakubem Opou. Tento souboj, doplněný překvapivě výbornou jízdou celkově třetího juniora Jakuba Plechače byl opravdu na vysoké úrovni. Například ve druhé finálové jízdě se ve vedení vystřídali několikráte oba jezdci a po pěti minutách dojeli v odstupu necelých 50 setin vteřiny. Na čtvrtém místě jezdil v klidu Robert Romer, o další místo svedli přímý souboj dva zkušení jezdci a pro Ivo Gombíka nakonec při stejném počtu bodů rozhodl lepší výsledek z finálové části. Láďa Šulc se musel spokojit až s šestým místem. Další pořadí je uvedeno v celkových výsledcích.

STANDARD - C. finále - finále , kde jezdci dojeli v pořadí, které korespondovalo s jejich startovním číslem, mimo Petra Culka, který se finálových jízd nezúčastnil. Bylo skoro až neuvěřitelné, že vítěz Karel Griesel dojel třikrát první, celkově druhý Pavel Šlechta skončil třikrát druhý a strakonický Miroslav Vrána třikrát třetí. To ale neskončilo, i všichni ostatní jezdci skončili ve všech třech jízdách vždy na stejném místě. Takovéto finále si za svoje působení nepamatuji. Pořadí dalších jezdců Kája Novotný, Jarolsv Rezek, Jan Neurwirth a junior Olivek Mister.

STANDARD - B. finále - tady se zase nezúčastnil finálových jízd Tomáš Knopp a tak se do poslední jízdy bojovalo o první místo. Nakonec si nejlépe vedl Vladimír Šulc, který sice v první jízdě skončil až na sedmém místě, druhou vyhrál s náskokem 0,92 vteřiny před R.Opou , ale ve třetí si konečně zvyknul na dráhu a podvozek a vyhrál bez problému. Na druhém místě skončil jeden z nejzkušenějších pražských jezdců Jiří Jarolímek, také jeden z kliďasů na dráze. Třetí skončil budějovický Adam Dubák. O pátém místě rozhodoval opět nejlepší nájezd z finále a ten měl lepší Stanislav Marko před Janem Petrem. Ostatní jsou uvedeni v celkových výsledcích.

STANDARD - A. finále - nádherné a do konce zajímavé a napínavé boje nejenom o první místa. To jak mezi sebou bojovali věční rivalové Standa Němeček a Jirka Tlustý bylo až k nevíře. Vítězný hradecký Tomáš Svoboda ale udělal nejméně chyb a dokázal vyhrát v první a třetí finálové jízdě. Jakub Opa měl stejný počet bodů jako třetí jezdec, ale zajel nejlepší výsledek ze všech. Na třetím místě dojel výborně a čistě jedoucí Petr Grof, tento jezdec se mi líbí závod od závodu více. Pozor - čtvrtý a pátý jezdec měli stejně bodů a rozhodoval nejlepší výkon. Standa Němeček porazil ve druhé finálové jízdě Jirku Tlustého tím, že při vjezdu do cíle rozjel auto před zatáčkou , přelítnul mantinel a doslova vlétnul do cíle i do topení. Jirka, který před poslední zatáčkou vedl, jenom nechápavě kroutil hlavou. Rozhodlo 8 tisícin vteřiny. Kdo neviděl, neuvěří. I další jezdci ve finále podávali skvělé výkony. Šestý skončil jeden z favoritů Martin Šťastný a hned za ním překvapení prvních dvou závodů junior Jiří Jarolímek. Na osmém místě skončil Petr Martínek, který na prvních závodech nebyl a nestačil se divit. Na devátém místě skončil Ivo Gombík a poslední místo zbylo na strakonického Dušana Andrleho, který ale po první jízdě odjel domů na rodinnou oslavu.

MASTERS - B. FINÁLE - tady byl favorit jeden a také očekávání splnil. Liberecký Tomáš Miler vyhrál první dvě finálové jízdy s dosti velkým náskokem před celkově druhým juniorem Michaelem Horákem , který dokázal třetí finálovou jízdu vyhrát. Také tento strakonický mladík je velká naděje. Občas jezdí sice na hranici pravidel, ale v tomto závodě to bylo vidět v každém finále. Jakub Plechač si zopakoval třetí místo z finále osmnáctin a také on je spolu s dalším juniorem Jiřím Márou příslibem do budoucnosti. Až si Jirka uvědomí, že když vede o půl kola, není nutné ve finále "honit" čas, bude to ještě lepší. Další junioři v tomto finále skončili v pořadí Jiří Janoušek a Jan Honek. Když jsme letos "ostaršili" Michala Němečka, bude to o tři místa na stupni vítězů v kat. juniorů opravdu souboj. Mazáci a v klidu jezdící Josef Horák a Dušan Andrle uzavírali pole finále B.

MASTERS - F I N Á L E A - tady to tentokráte bylo velice hustý a v pravém slova smyslu. Jezdci jsou dnes už stejně rychlí, bohužel někdo tu rychlost zvládá i rukama, někdo ji zatím rukama tak nezvládá. Je velice těžké na takovéto dráze předjíždět jezdce několikráte za pět minut a vyhnout se veškerým kontaktům. Když si představíte, že vítěz Martin Hudý, který hned v první finálové jízdě ukázal všem záda musí předjíždět posledního jezdce 7 krát, dovedete si představit jak to na dráze vypadalo. Navíc někteří jezdci jezdí opravdu na hraně regulérnosti s ohledem na jejich možnosti. Není možné jezdit někomu na zádech, ten přibrzdí před zatáčkou a jezdec ho zezadu atakuje. Potom se hádá, že jezdec nemusel brzdit. Nechal jsem tentokráte všem jízdám volný průběh, ale upozorňuji, že na mistrovských závodech bych rozdal minimálně 5x stop and go. Nebudu jezdce jmenovat, oni určitě vědí o koho jde. O problémech nasazovačů jsem se rozepsal jinde. O druhé místo se svedla nebývalá bitva a ještě před poslední jízdou mohli stát na tomto stupni čtyři jezdci. Nakonec se smál Michal Němeček díky lepšímu času a potom už následovali jezdci v minimálních bodových odstupech. Erik Muff je další v řadě mladých nadějných jezdců, někdy až příliš agresivní, ale určitě se mu to vyplatilo ve třetí finálovce, kterou dokázal vyhrát. Na čtvrtém místě skončil kolínský lišák Martin Kořínek, měl také dost smůly na ostřejší hochy. Vašek Strupek sice hned v prvním finále skončil druhý, bez problémů to vypadalo i ve druhém finále, ale stačila chybka a nepozornost nasazovače a byl semlet uprostřed pole. Ve třetím finále se situace opakovala a tak s tím ve 3.minutě skončil. Řekl bych, že měl smůly na dva závody. Šestý byl Zdeněk Hamák a ten si tentokrát také nasazovače asi nemůže vynachválit. Dokonce druhou jízdu skončil ve 3.minutě díky poškozenému autu od nasazujícího jezdce. Na sedmém místě skončil Jura Hudý a řekl bych, že tentokrát jezdil opravdu velice ostře, je hrozně rychlý a uhnout se mu nikdy moc nechce.Roman Kořínek byl poslední z jezdců, kteří jezdili v jednom kole s čelem a snažil se maximálně aby nikoho neohrozil. Poslední dva jezdci měli trochu problémy s nastavením podvozku ,a když pořád koukáte koho máte pustit, tak ani nemůžete být moc nahoře. Ale pro oba jezdce je úspěch jezdit v A finále - Augustín Hajšman a junior Martin Tlustý.

Závody skončily opět okolo 18té hodiny, poháry a ceny byly rozdány, emoce opadly a tak už se těším na další závody. Tentokrát to bude 1. kolo Mistrovství ČR v Kolíně v sobotu 6. listopadu 2004

S pořadatelem jsem se dohodl, že vyhlásíme prostřednictvím internetu 0. neoficiální MČR v kategorii MICRO 1:18. Kategorie nebude omezená podvozky, pneumatikami a podobně, pouze je omezen počet článků baterií na 6ks. Ze čtyřech závodů se budou pro konečné hodnocení počítat dva nejlepší výsledky. PROSÍM O VČASNÉ PŘIHLÁŠENÍ JEZDCŮ.


V Ý S L E D K Y - 2. CZECH CUP - PRAHA 23. 10. 2004

1 : 18 TRUCK
1. Filip ROMER jun./1/ + 1 + 1 = 214 kol 5:00,48
2. Robert ROMER1 + 2 + /2/ = 316 5:10,70
3. Zdeněk HAMÁK sen.3 + 3 + /3/ = 614 5:23,31
4. Jaroslav REZEK4 + 4 +/6/ = 812 5:18,65
5. Kája NOVOTNÝ jun./6/ + 5 +5 = 1011 5:12,31
6. Jaroslav ŘEŠÁTKO7 + /7/ + 4 = 1111 5:09,98
7. Tomáš HRUBÝ5 +/8/ + 7 = 1211 5:12,45
8. Jan KRYLL jun.8 + 6 + /8/ = 1411 5:31,38
9. Vít PLECHAČ jun.9 + 9 + /9/ = 189 5:07,93

1 : 18 MICRO
B. finále
1. Roman OPA2 body15 kol 5:09,64
2. Jaroslav OTTA415 5:13,71
3. Kája NOVOTNÝ jun.514 5:04,21
4. Petr BENEŠ615 5:18,86
5. Jan HONEK jun.814 5:08,45
6. Tomáš HRUBÝ913 5:07,87

A.finále
1. Martin SŤASTNÝ1 + 1 + /2/ = 218 kol 5:10,84
2. Jakub OPA jun./3/ + 2 + 1 = 318 5:14,06
3. Jakub PLECHAČ jun.2 + 3 + /5/ = 517 5:06,34
4. Robert ROMER4 + 4 + /8/ = 817 5:11,66
5. Ivo GOMBÍK/5/ + 5 + 4 = 917 5:13,81
6. Vladimír ŠULC/6/ + 6 + 3 = 916 5:00,74
7. Bedřich SEMIAN/7/ + 7 + 6 = 1316 5:10,63
8. Stanislav MARKO/9/ + 8 + 7 = 1514 5:03,44
9. Adam DUBÁK8 + 9 + N = 1713 5:07,45
10. Tomáš KNOPPnezúčastnil se

STANDARD
C. finále
1. Karel GRIESEL1 + 1 + /1/ = 219 5:08,86
2. Pavel ŠLECHTA2 + 2 + /2/ = 417 5:10,56
3. Miroslav VRÁNA3 + 3 + /3/ = 616 5:02,47
4. Kája NOVOTNÝ jun.4 + 4 + /4/ = 815 5:10,33
5. Jaroslav REZEK5 + 5 + /5/ = 1013 5:01,67
6. Jan NEURWIRTH6 + 6 + /6/ = 1213 5:00,38
7. Oliver MEISTER jun.7 + 7 + /7/ = 148 5:21,13
8. Petr CULEKnezúčastnil se

B. finále
1. Vladimír ŠULC/7/ + 1 + 1 = 221 5:04,06
2. Jiří JAROLÍMEK2 + /3/ + 2 = 421 5:06,28
3. Adam DUBÁK1 + 5 + /8/ = 621 5:05,09
4. Stanislav MARKO3 + 4 + /9/ = 721 5:12,81
5. Jan PETR4 + /9/ + 3 = 720 5:04,85
6. Roman OPA/9/ + 2 + 7 = 921 5:04,98
7. Čestmír DOUBRAVA6 + /7/ + 4 = 1020 5:13,86
8. Petr ELIÁŠ5 + 6 + /6/ = 1119 5:01,21
9. Pavel KRYLL/8/ + 8 + 5 = 1320 5:12,42
10. Tomáš KNOPPnezúčastnil se

A. finále
1. Tomáš SVOBODA1 + /2/ + 1 = 223 5:09,37
2. Jakub OPA jun.3 + 1 + /3/ = 423 5:05,05
3. Petr GROF2 + /5/ + 2 = 422 5:01,56
4. Standa NĚMEČEK/10/ + 3 + 5 = 822 5:05,71
5. Jiří TLUSTÝ/6/ + 4 + 4 = 822 5:05,79
6. Martin ŠŤASTNÝ4 + 6 + /6/ = 1022 5:13,89
7. Jiří JAROLÍMEK jun.5 + /9/ + 7 = 1221 5:00,20
9. Ivo GOMBÍK/8/ + 8 + 8 = 1620 5:05,23
10. Dušan ANDRLE9 + 10 + N = 1920 5:13,29

MASTERS
B. finále
1. Tomáš MILER1 + 1 + N = 223 5:07,25
2. Michael HORÁK jun.2 + /2/ + 1 = 322 5:13,07
3. Jakub PLECHAČ jun./5/ + 3 + 2 = 521 5:07,13
4. Jiří MÁRA jun.3 + /7/ + 3 = 621 5:11,01
5. Jiří JANOUŠEK jun./8/ + 4 + 4 = 821 5:13,66
6. Miloslav SVOBODA6 + 5 + /6/ = 1120 5:08,86
7. Jan HONEK jun./9/ + 6 + 5 = 1120 5:09,69
8. Dušan ANDRLE4 + 9 + N = 1320 5:07,01
9. Josef HORÁK7 + 8 + N = 1518 5:18,92

A. FINÁLE
1. Martin HUDÝ1 + 1 + /2/ = 225 5:10,4211,88
2. Michal NĚMEČEK3 + 2 + /3/ = 524 5:08,8912,20
3. Erik MUFF/5/ + 4 + 1 = 524 5:09,1712,14
4. Martin KOŘÍNEK4 + 3 + /4/ = 724 5:12,5012,31
5. Vašek STRUPEK2 + 6 +/10/ = 824 5:07,3412,03
6. Zdeněk HAMÁK6 + /10/+ 5 = 1123 5:02,3512,18
7. Juraj HUDÝ/7/ + 5 + 7 = 1223 5:07,8312,06
8. Roman KOŘÍNEK/8/ + 7 + 6 = 1323 5:08,4612,29
9. Augustín HAJŠMAN/9/ + 8 + 8 = 1621 5:01,1812,55
10. Martin TLUSTÝ jun/10/+ 9+ 9 = 1821 5:07,6712,74

JUNIOŘI - MASTERS
1. Martin Tlustý
2. Michael Horák
3. Jakub Plechač
4. Jiří Janoušek
5. Jan Honek
6. Jiří Mára

Výsledky zpracoval : Václav Strupek

Masters.cz
Určitě nejhezčí karoserie v kat.MICRO 1:18, design Vladimír Šulc
Masters.cz
Start kategorie MICRO 1:18
Masters.cz
tribuna jezdců finále A Masters
Masters.cz
O závody je velký zájem, mimo přihlížejících jezdců a pracujícího Martina H. jsou tam i dámy nebo slečny :-)
Masters.cz
pohled na můstek pro kat.TRUCK - skok se mi bohužel nepodařilo vyfotit
Masters.cz
Malý Filip Romer s malým pohárkem za vítězství s malým Truckem
Masters.cz
Pan Roman Opa přebral cenu za 1.místo ve finále B v kat.MICRO
Masters.cz
Vítěz finále A MICRO Martin Šťastný
Masters.cz
Vítěz finále C Standard pan Karel Griesel
Masters.cz
Tři nejlepší v kategorii STANDARD
Masters.cz
VÍTĚZ JUNIORŮ V KATEGORII MASTERS MARTIN TLUSTÝ
Masters.cz
Tomáš Miler vyhrál B.finále MASTERS, ale radši by jel v áčku

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
lesní osivo
Krátké zprávy

29.01.2022 - Věnujte prosím pozornost tiskové zprávě ze dn 29.1.2022. Děkuji všem.
- Igor Vlahovič -


01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport