Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

TECH: nové pístky a pružiny pro micro

Hlavní foto

Skoro každý, kdo se nějak intenzivněji zabývá on-road modely 1/18 a jezdí populární model Xray M18 či jeho novější modifikaci M18Pro, zná takříkajíc slabší místa tohoto, jinak vcelku vydařeného modelu. Jedním z míst často postihovaným defekty jsou pístky třecích tlumičů, které obzvláště při nižších teplotách, rády po nárazech prasknou. Jelikož se tento díl v originálním provedení samostatně neprodává, ale jen v poměrně nákladném celém setu tlumičů, přichází nyní ALSracing s řešením. Novinkou jsou samostatně dodávané duralové pístky, které se vyrábějí ve dvou mutacích a to v základní verzi pro originální tlumiče Xray M18 (průměr pístku 3mm) a ve verzi "Atomic" kde se jedná o pístky s průměrem 2,8mm, určené pro nastavitelné tuningové tlumiče stejnojmenného asijského výrobce.

Pístky se dodávají v balení po 2ks a lze je objednat přímo u výrobce ALSracing. Na fotografiích jsou také v sestavě s tuningovými extra soft pružinami, které jsou další novinkou v sortimentu. Tyto pružiny jsou velmi výhodné především pro maximálně odlehčené modely. Pružiny se dodávají rovněž v páru.

Aktuální ceny najdete na stránkách ALS .

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport