Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

RC Rally Tábor 9.5.2009

Hlavní foto

V sobotu 9.5.2009 se uskutečnil závod I. RC Rally v Táboře. Největším lákadlem byla slibovaná kombinace tří různých povrchů (asfalt, šotolina a uklouzaný tartan) a také obsazení kvalitními borci z různých českých šampionátů, což se všechno vyplnilo. Po ránu bylo hodně vlhko, místy i kaluže, ale sluníčko vše brzy vysušilo, takže po shakedownu se z klouzavého asfaltu stal neklouzavý, z krásné pevné šotoliny klouzavá zaprášená a z kluzkého tartanu také neklouzavý. Ale vypořádat se se změnou povrchu a gripu je v rally celkem běžné. Proto taktika volby pneumatik vzala za své a většina použila univerzální pneu rally block na šotolinu.

Nebudu popisovat průběh jednotlivých RZ, to vše se dá vyčíst z detailních ONLINE výsledků. Důležité je, že vše proběhlo bezproblémově, favorité potvrdili své ambice a řediteli soutěže Tomáši Šenovi se podařilo uspořádat kvalitní závod. Pořadí prvních deseti:

1. Tomáš Evžen Lovčík

2. Petr Pavlát

3. Radek Pavliš

4. Frantin Doležal

5. Dejv Mišalko

6. Antonín TonyLee Hráček

7. Tomáš Šena

8. Marek Střihavka

9. David Homolka

10. Aleš Matiášek ml.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
lesní osivo
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport