Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

ALS Racing informuje o možnosti akcí na Liberecku

Hlavní foto

Přestože moje parketa je spíše zaměřená na malé modely dovoluji si informovat o nové aktivitě bývalých pravidelných účastníků osmnáctinových závodů ve Vísce.

Petr Culka a další z původních osmnáctinářů získali prostory, koberec a po přestupu k větším modelům připravili nový projekt on-road závodů v Rychnově u Jablonce nad Nisou. Místo je velmi dobře dostupné z dálnice Praha Liberec a tak věřím že se klukům podaří přilákat jak některé ostřílené boce tak ty kteří teprve uvažují nad vstupem do závodního RC světa.

Vzhledem k tomu že z Jablonce a Liberce je to na všechny zavedené populární seriály minimálně 100km a v místním okolí se nachází nezanedbatelný počet zájemců o Rc modelařinu uvidíme jak se nový projekt, který startuje prvním závodem 19-tého února prosadí. Více informací je na webu pořadatelů RCA Jablonec nad Nisou. Přihlásit se do závodu můžete přímo ZDE.

Startovní listinu aktuálně přihlášených je možno shlédnout ZDE.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport