Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
KL-MODELY
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
Kopecký RC shop
Mz-Racing RC modely

Domanský

ASTRA s.r.o.
rc-auta.eu
Bayer Racing Products
RC obchoďák
Krátké zprávy

23.01.2016 - Dnes jsem provedl s Michalem Masaříkem test ARRMA Raider buggy RTR 2WD na sněhu. Brzy se můžete těšit na video test.
- Igor Vlahovič -


22.01.2016 - Pro účastníky nedělního závodu v Ostravě - v sobotu večer bude probíhat volný trénink na připravené dráze od 19:00 do 22:00, pochopitelně zdarma! :). V neděli otevíráme halu v 6:45, kdy začne probíhat volný měřený trénink podle kategorií a v rámci kategorie "Timeschedule". Připraveny jsou i předběžné rozdělení jezdců do skupin, takže můžete nastudovat :) Těším se na viděnou na závodech.
- Roman Krejčí -


15.01.2016 - Dnes máte poslední příležitost přihlásit se na zítřejší závod Open Challenge. Do 19:00 bude otevřena přihlašovací brána pro onroad část závodu. Offroadisti se mohou přihlašovat do sobotního večera. Těšíme se na Vás!
- Jan Domanský -


25.12.2015 - Vánoční speciál Open Challenge Praha se již blíží a tak se nezapomeňte zaregistrovat. Čekat na vás budou závody plné zábavy a Ježíšek nám naježí i bohatou tombolu !!!
- Jan Domanský -


10.12.2015 - Již zítra večer bude probíhat na pražské Ruzyni stavba dráhy pro sobotní závody onroadů. Po dostavění dráhy bude možnost využití nočního tréninku a ráno už se na Vás všechny budeme těšit s vánočně-závodní náladou. V neděli pak bude připravena trať pro závodníky s offroad podvozky. Přihlášky jsou stále otevřené a naleznete je na www.profimodel.cz
- Jan Domanský -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport