Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
Tento online obchod s díly pro automobily nabízí úžasné ceny svých výrobků

Služby portálu Masters

Vzledem k dlouhodobému působení v oblasti RC modelů aut od roku 2003 jsem schopen nabídnout a poskytnout určité služby. Ve zkratce vám je nyní představím:

 

Reklama - umístění reklamního baneru firmám, jednotlivcům atp. Toto bylo řešeno již v PRAVIDLECH. Záleží na aktuální obsazenosti.

Pozvánky - RC kluby, pořadatelé a jednotlivci mohou zaslat pozvánky na své akce. Pokud bude dodán report nebo alespoň link na stránky, kde se nachází, bude pozvánka umístěna v hlavním bloku. Jinak v krátkých zprávách.

Články - kdokoliv může zaslat do redakce článek, foto, video a podělit se s ostatními o své zkušensoti, dovednosti a zážitky. Vše bude zveřejněno ihned a pod jménem autora. Pozor na autorská práva ohledně foto a hudby. I toto bylo řešeno již v PRAVIDLECH.

Online report - na každém závodě, kde se nacházím, provádím online report. A to včetně foto a video (pokud je rychlé připojení). Mohu však na zakázku po dohodě provést report, vyrobit prezentační DVD, fotogalerii atp. komukoliv. To se týká i jednotlivců, kteří by měli zájem o zdokumentování jejich například "začátků". Pokud to bude složitější zpracování, pak se to řeší formou zaslání linku ke stažení souboru nebo media na adresu. Mohu natočit a zpracovat intro k vašemu závodu v HD nebo FLL HD kvalitě. Zde jsou dosavadní výtvory:

 

 

Prezentace RC modelů - mohu předvádět RC modely včetně zapůjčení veřejnosti. Na akci opět vytvořím DVD, CD k dalšímu použití. Pokud to bude složitější zpracování, pak se to řeší formou zaslání linku ke stažení souboru nebo media na adresu. Podrobnosti na tomto odkazu.

Všeobecná poradenská činnost - pokud budu vědět, poradím komukoliv a s čímkoliv.

 

V případě zájmu stačí kontaktovat redakci na e-mailu ajgor.vlahovic@gmail.com a na všem se dá dohodnout.

Berte však v úvahu moji celkovou časovou vytíženost a to především o víkendech. Akce velkého rázu je potřeba dohodnout v předstihu. Díky za pochopení.

teamrebels.cz
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
Kopecký RC shop
Mz-Racing RC modely
rc-auta.eu
RC obchoďák
Krátké zprávy

10.06.2017 - Dnešní akce na Masarykově okruhu se s ohledem na vývoj počasí zrušila. Zítra by mělo již vše proběhnout dle plánu.
- Igor Vlahovič -


16.12.2016 - Z RC expedice Praděd budou vysílány živé přenosy na FB. Vše záleží na připojení. 3G je minimum.
- Igor Vlahovič -


09.12.2016 - Ze zítřejšího závodu HIT plánuji dělat živé vstupy přes FB. Online report tedy bude okořeněn. O čase vstupů budete předem informováni v reportu.
- Igor Vlahovič -


29.08.2016 - Termíny Rebels Race zima 2016/207 vloženy do kalendáře závodů.
- Igor Vlahovič -


25.08.2016 - Dnes se pokusím projet dráhu Brno Bosonohy na FPV brýle Fat Shark a natočit jízdu shora i onboard. Snad nebudu po dráze jezdit sám a tak to bude zajímavější po stránce záznamu.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport