Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
https://www.EuAutodily.CZ

Služby portálu Masters

Vzledem k dlouhodobému působení v oblasti RC modelů aut od roku 2003 jsem schopen nabídnout a poskytnout určité služby. Ve zkratce vám je nyní představím:

 

Reklama - umístění reklamního baneru firmám, jednotlivcům atp. Toto bylo řešeno již v PRAVIDLECH. Záleží na aktuální obsazenosti.

Pozvánky - RC kluby, pořadatelé a jednotlivci mohou zaslat pozvánky na své akce. Pokud bude dodán report nebo alespoň link na stránky, kde se nachází, bude pozvánka umístěna v hlavním bloku. Jinak v krátkých zprávách.

Články - kdokoliv může zaslat do redakce článek, foto, video a podělit se s ostatními o své zkušensoti, dovednosti a zážitky. Vše bude zveřejněno ihned a pod jménem autora. Pozor na autorská práva ohledně foto a hudby. I toto bylo řešeno již v PRAVIDLECH.

Online report - na každém závodě, kde se nacházím, provádím online report. A to včetně foto a video (pokud je rychlé připojení). Mohu však na zakázku po dohodě provést report, vyrobit prezentační DVD, fotogalerii atp. komukoliv. To se týká i jednotlivců, kteří by měli zájem o zdokumentování jejich například "začátků". Pokud to bude složitější zpracování, pak se to řeší formou zaslání linku ke stažení souboru nebo media na adresu. Mohu natočit a zpracovat intro k vašemu závodu v HD nebo FLL HD kvalitě. Zde jsou dosavadní výtvory:

 

 

Prezentace RC modelů - mohu předvádět RC modely včetně zapůjčení veřejnosti. Na akci opět vytvořím DVD, CD k dalšímu použití. Pokud to bude složitější zpracování, pak se to řeší formou zaslání linku ke stažení souboru nebo media na adresu. Podrobnosti na tomto odkazu.

Všeobecná poradenská činnost - pokud budu vědět, poradím komukoliv a s čímkoliv.

 

V případě zájmu stačí kontaktovat redakci na e-mailu ajgor.vlahovic@gmail.com a na všem se dá dohodnout.

Berte však v úvahu moji celkovou časovou vytíženost a to především o víkendech. Akce velkého rázu je potřeba dohodnout v předstihu. Díky za pochopení.

teamrebels.cz
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
rc-auta.eu
RC obchoďák
Krátké zprávy

26.09.2017 - Tímto bych chtěl poděkovat společnosti Kopecký RC za dosavadní podporu tohoto webu.
- Igor Vlahovič -


26.09.2017 - Závěrečný závod MJS Cup Brno + vyhlášením celkových výsledků za rok 2017 se jede (po sobotních spalovácích + Veteráni ) v neděli 1 října. Bude hezky nagumováno.
- Jiří Groch -


03.09.2017 - Dnešní závod Kopecký Cup onroad je zrušen. Náhradní termín je stanoven na 24.9.2017. Opět na dráze v Blansku.
- Jaroslav Kopecký -


05.08.2017 - Ahoj vsem, loni byly nejake hlasy o tom, ze by si nekdo chtel zajezdit v Blansku. Mame tam zavod elekter 12.8.2017, tak mne napadlo, ze by tam slo udelat jednu skupinu pro spalovaky veterany IC1/8 jako volne pojezdeni s vyhlasenim vysledku finalovky. Pokud by mel nekdo zajem, prosim napiste mi co nejdrive, domluvit bych to s Pavlem Magdou. Potreboval bych to vedet opravdu co nejdriv a kdyz bude treba 6 aut, tak by to bylo fajn. Konec hlaseni a pekny den preje Roman alias Peter Revson
- Roman Krejčí -


10.06.2017 - Dnešní akce na Masarykově okruhu se s ohledem na vývoj počasí zrušila. Zítra by mělo již vše proběhnout dle plánu.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport