Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
KL-MODELY

Pravidla

Na tomto místě bych rád seznámil současné i budoucí uživatele tohoto prostoru se základními pravidly pro zveřejňování příspěvků. A to jak uživatele placeného odkazu, tak i ty běžné přispěvatele.

Z praxe vyplývá, že na tomto portálu mají placené odkazy firmy, které se převážně zabývají prodejem RC modelů a příslušenství. Dále se zde zveřejňují pozvánky na závody jak od prodejců, tak i od RC klubů z celé České republiky. A v neposlední řadě zde má možnost zaslat příspěvek každý slušný modelář a podělit se s ostatními čtenáři o své zkušenosti - (buď svoji s RC modely nebo se zážitky ze závodů atp.). Níže proto zveřejňuji pravidla pro tyto subjekty, protože čas od času se setkám s dotazem, co je potřeba pro to, aby se zveřejnil daný příspěvek či odkaz, pozvánka atd a v jakém rozsahu.

Uživatelé placeného prostoru:

- prostor mají pronajat formou baneru a to na dobu jednoho kalendářního roku. Pak při oboustranné spokojenosti může spolupráce pokračovat dále a to za stejných podmínek.

- tito uživatelé mají možnost nejen mít trvalý odkaz na hlavní stránce, ale tím se jim otevírá možnost zasílání základních technických informací o novinkách, které mají v úmyslu začít nabízet konečným spotřebitelům. Zveřejním zde vše kromě prodejní ceny. Ale na konci příspěvku bude automaticky vložen odkaz na jejich shop (kromě toho, že je zde tento odkaz trvale umístěn), kde si zákazník najde další detaily a tedy i cenu samotnou. Fotky i texty zasílané ke zveřejnění nesmí porušovat autorský zákon, tzn. že musí být zveřejněny se souhlasem výrobce nebo musí být vlastní produkce.

- někteří prodejci jsou zároveň i pořadatelem závodcích seriálů. Pozvánky budou samozřejmě zveřejněny v hlavním bloku bez nutnosti zaslat následně reportáž z akce. I když je fakt, že pokud si zde čtenář přečte o plánované akci, rád by se pak zde nebo na jiném místě dozvěděl, jak to vše proběhlo.

- v krátkých zprávách není problém zveřejnit jakoukoliv dílčí informaci vztahující se k závodům, nabídce zboží atp.

RC kluby:

- pokud pošle klub pozvánku na svůj pořádaný závod včetně úvodní fotky a propozic, bude poprvé zveřejněna v hlavním bloku stránky s tím, že posléze pošle alespoň krátký report z pořádané akce. Pokud nebude příspěvek zaslán, další pozvánky budou zveřejněny v krátkých zprávách včetně odkazu na jejich domovskou stránku a propozice či přihlášku. Opět jde o prostý fakt, že čtenář se svým způsobem těší na článek z akce. Navíc report může oslovit další potenciální zájemce. Jen samotná pozvánka nikoliv.

- v krátkých zprávách lze opět zveřejnit další dílčí info z dění klubu a jeho případné novinky a změny.

Běžný uživatel, čtenář:

Kdokoliv může zaslat svůj příspěvek na tento portál. Je jedno na jaké téma - zda o svém modelu a jeho vylepšení či postřeh ze závodu atd. Každá informace může být pro ostatní přínosem. Co je tedy potřeba udělat, aby i kdokoliv z vás mohl být zveřejněn ? Platí to i pro zástupce klubů a placené odkazy samozřejmě.

- článek (napsaný ve wordu, poznámkovém bloku atp.) a fotky (opět nesmí porušovat autorský zákon) zašlete na můj redakční mail: ajgor.vlahovic@gmail.com (také viz. editorial).

- předpokládám, že vše bude zasláno z platné a užívané mailové adresy, protože vám na ní budou chodit případné ohlasy či dotazy. Navíc korespondenční adresa se objeví na konci článku pod jménem autora.

- stačí tedy e-mail, jméno a příjmení a obsah pro článek a již nic nebrání jeho zveřejnění. Pokud si bude někdo přát i popis pod foto (jako to je součástí Vzpomínek), stačí poslat fotku s popisem a já zbytek zařídím. Zveřejním i odkaz na videa, který budou vlastní produkce (opět pozor na autorský zákon prosím)

- za obsah příspěvku odpovídá každý uživatel sám. Je pod ním podepsán. Kontroluji pouze gramatické chyby (pokud je odhalím). Vulgární a urážející texty automaticky nezveřejňuji.

Považoval jsem za vhodné tato základní pravidla pro užívání tohoto webového prostoru zvežejnit. Vše je založeno na osobním přístupu a na všem se lze dohodnout. Těším se na spolupráci.

Líbí se vám obsah tohoto portálu ?

- pokud ano, napište to do redakce

- napište, co zde postrádáte

- pokud by jste chtěli tento portál podpořit i finančně, napište do redakce, dohodnou se podrobnosti

teamrebels.cz
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
Kopecký RC shop
Mz-Racing RC modely
rc-auta.eu
RC obchoďák
Krátké zprávy

16.12.2016 - Z RC expedice Praděd budou vysílány živé přenosy na FB. Vše záleží na připojení. 3G je minimum.
- Igor Vlahovič -


09.12.2016 - Ze zítřejšího závodu HIT plánuji dělat živé vstupy přes FB. Online report tedy bude okořeněn. O čase vstupů budete předem informováni v reportu.
- Igor Vlahovič -


29.08.2016 - Termíny Rebels Race zima 2016/207 vloženy do kalendáře závodů.
- Igor Vlahovič -


25.08.2016 - Dnes se pokusím projet dráhu Brno Bosonohy na FPV brýle Fat Shark a natočit jízdu shora i onboard. Snad nebudu po dráze jezdit sám a tak to bude zajímavější po stránce záznamu.
- Igor Vlahovič -


24.08.2016 - Do kalendáře závodů vloženy termíny seriálu Open Challenge Praha.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport