Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
KL-MODELY

Editorial

O modelech aut hlavně 1/10, ale i 1/8 a 1/18 řízených rádiem.

"Nevím o čem sní dnešní kluci (mám dvě dcery), ale moje klukovské sny byly o tom mít auto nebo vrtulník na vysílačku. Jak už je to s člověkem co bylo včera k obědu si nepamatujeme, ale co bylo před třiceti léty si pamatujeme velmi dobře. Tak že jsem se jednoho dne vzbudil a řekl sem si, že je čas uskutečňovat klukovské sny (aspoň některé - astronautem nebudu.)".... Toto byla slova zakladatele tohoto serveru - pana Jiřího Tomana

Tak to jsem já!
Jirka "DzejTy" Toman

V roce 2009 jsem převzal odpovědnost za provoz těchto stránek. Je to pro mne velká čest. Myšlenka Jirky Tomana ale stále pokračuje tedy: pokud by se najde v budoucnu zájemce, který by chtěl spolupracovat na stránkách o autech rádiem řízených, rád tuto aktivitu přivítám. Ať už by se jednalo o vlastní stránky, příspěvky ze závodů a dalších zajímavých událostí nebo recenze z testů podvozků, akupacků, pneumatik, nabíječů, nářadí a dalšího materiálu. Veškeré náměty prosím pište na kontaktní mail: ajgor.vlahovic@gmail.com. Stačí kliknout na odkaz pod fotografií...

Telefon pro případ rychlé komunikace: +420 603 520 835

Tak to jsem já!

Zveřejněné e-mailové adresy na celém serveru Masters.cz jsou určeny výhradně pro e-mailovou komunikaci ohledně RC modelů a v žádném případě si nepřejeme jejich zneužívání k zasílání nevyžádaných nabídek (spamů) dle zákona č.138/2002Sb. Též jejich zařazování do různých podvodných a pochybných databází proti naši vůli nebo bez našeho vědomí bude postihováno právně. Pokud i přes toto varování dojde k zaslání spamu, bude nekompromisně zablokována doména odesilatele na našem mail-serveru.

teamrebels.cz
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
Kopecký RC shop
Mz-Racing RC modely
rc-auta.eu
RC obchoďák
Krátké zprávy

16.12.2016 - Z RC expedice Praděd budou vysílány živé přenosy na FB. Vše záleží na připojení. 3G je minimum.
- Igor Vlahovič -


09.12.2016 - Ze zítřejšího závodu HIT plánuji dělat živé vstupy přes FB. Online report tedy bude okořeněn. O čase vstupů budete předem informováni v reportu.
- Igor Vlahovič -


29.08.2016 - Termíny Rebels Race zima 2016/207 vloženy do kalendáře závodů.
- Igor Vlahovič -


25.08.2016 - Dnes se pokusím projet dráhu Brno Bosonohy na FPV brýle Fat Shark a natočit jízdu shora i onboard. Snad nebudu po dráze jezdit sám a tak to bude zajímavější po stránce záznamu.
- Igor Vlahovič -


24.08.2016 - Do kalendáře závodů vloženy termíny seriálu Open Challenge Praha.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport