Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

To se jen tak nevidí.

Zažil jsem na závodech ledacos a tak jsem si myslel, že mě jen tak něco nepřekvapí. Mýlil jsem se, překvapilo a to nejen mě. Stál jsem v hloučku přihlížejících u tratě a jejich reakce byla naprosto stejná: "zírali jsme s otevřenou pusou". Co se vlastně stalo. Jiří Opl - zkušený a dlouholetý závodník uštědřil čítankový pohlavek přímo na tribuně v průběhu rozjížďky Martinu Bayerovi čímž ovlivnil průběh a výsledek celé rozjížďky.

Je pravda, že Martin Bayer předtím opakovaně atakoval model Jiřího Opla. Nicméně jeho reakci fyzicky trestat - inzultovat - jiného závodníka považuji za nepřiměřenou a za velmi špatný příklad pro mladé závodníky. V jiných sportech by to bylo na tzv. červenou kartu a stop minimálně na dvě utkání.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport