Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Čtvrtý závod MiniZ Racer Stolárna CUP

Tak máme za sebou již čtvrtý závod MiniZ Racer Stolárna Cup 2008, který proběhl dne 2.3.2008 ve Frýdku –Místku v restauraci Stolárna.

Závodníci se začali scházet již kolem 12 hodiny. Závod byl zahájen stavbou dráhy Kyosho, na které se mohli podílet všichni závodníci a tím ovlivnit její tvar a délku. K závodu se zaregistrovalo 17 závodníků.

Samostatný závod byl zahájen kolem 13 hodiny, závodníci byli již klasicky rozděleni do 3 skupin, po 6 a jednou po 5 lidech. Nejprve všichni absolvovali 3 kvalifikační rozjížďky, pak byli závodnici znova rozřazeni do nových 3 skupin dle dosažených časů a absolvovali finálové jízdy.

Výkonnost jezdců se značně zvyšuje, lze zmínit např. Davida Zahradníka, Martinu Vašnovskou a další. Propastné počáteční rozdíly se postupně zmenšují.

Po urputném boji bylo konečné pořadí následující:

1/ Jakub Žůrek

2/ Richard Škola

3/ Tomáš Rajdus

Průběžné výsledky závodů, budou uvedeny v sekci výsledky závodu po jejich zpracování Jirkou Veverkou.

V měsíci dubnu, přesně 13.4. proběhne v této kategorii modelů 1:28 rovněž vytrvalostní Maratón v Ostravě, více se dozvíte na tomto odkazu .

K tomuto závodu se je potřeba elektronicky přihlásit na tomto odkazu

Další závod seriálu MiniZ Racer Stolárna Cup 2008 proběhne dne 16.3. a 30.3.2008 opět na Stolárně. Všechny závodníky srdečně zveme k účasti.

Fotografie k článku najdete v sekci FOTOGALERIE na tomto odkazu .

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport