Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

LRP Masters 2005 - live - ne 14hod.

A je rozhodnuto, někdo má radost, někdo skřípe zuby. Ale je to sport a k němu emoce tedy radost a smutek neodmyslitelně patří. Naši zajeli velice dobře, ale tentokráte rozhodovaly desetinky vteřin.

Marc Rheinard vyhrál i poslední rozjížďku, Juho Levanen dokázal, že koberec a LRP je jeho parketa, Jilles Groskamp se jako jediný s podvozek XRAY probojoval do finále A. Do finále A se posledními dvěma jízdami probojoval i populární finský jezdec Teemu Leino jezdící za team Schumacher. Nejméně populární 11. místo vybojoval švédský jezdec Jonasz Andersson anglického teamu Schumacher, do poslední rozjížďky byl ve finále A.

Toni Rheinard vede finále C, kde je mimo známých jezdců i Martin Hudý. S nim je tam ještě Pinish, Graversen, Kramer. O finále níže D je Mistr Evropy švédský závodník Jonas Kaerup, mimo známých jezdců Pumplera, Suzukiho je zde i Michal Bok (38 - 75 bodů, nej. výkon 22 kol, 5:12,49)

Další nepopulární místo 41 patří Vaškovi Strupkovi, má stejně jako 40tý 78 bodů, ale nejlepší výsledek 22 kol, 5:12,59 nestačil. Stačilo najet o 10 setin vteřiny lepší výsledek. Je to pech... Ve skupině má jezdce jako Juka Steenari, dva z nejpopulárnějších jezdců z USA Ralpha Busche a Briana Kinwalda. Tak že vzhůru do finále

Listina finále A:
  1 Rheinard, Marc      MAC Andernach
  2 Hara, Atsushi       Japan
  3 Levanen, Juho       Finnland
  4 Spashett, David      England
  5 Hirosaka, Masami     Japan
  6 Groskamp, Jilles     Holland
  7 Adachi, Shinnosuke    Japan
  8 Surikarn, C.       Thailand
  9 Leino, Teemu       Finnland
  10 Ahoniemi, Simo      Finnland
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport