Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Vůně benzínu - KWC - Blansko

Masters.cz

 

K druhému závodu KYOSHO WORLD CUPu 2004 se do Blanska sjelo celkem 38 závodníků. Závodilo se ve třech kategoriích: GP EXPERT (20 jezdců), GP PRO (10 jezdců) a v kategorii elektro EP HMP (8 jezdců). Všechny modely v měřítku 1:10. Počasí se vydařilo, déšť rozehřátou dráhu pokropil až 30 minut po vyhlášení vítězů.

GP EXPERT
Nejsilněji obsazená kategorie bojovala o postup do finále až do poslední čtvrté rozjížďky. Husarský kousek se povedl Martinu Hanákovi, který tři rozjížďky nedojel, v poslední čtvrté rozjížďce se mu poklidnou jízdou podařilo najet celkově druhý čas a tak si zajistil automatický postup do finále. Bohužel odsunul Zbyňka Krasla, který si musel postup do finále vybojovat až semifinálovou jízdou. Finálová jízda se odehrávala v roli Reinharda (Rakousko) a Martina Hanáka, kteří si hned od začátku vytvářeli náskok před ostatními jezdci. Celkově zvítězil Reinhard s náskokem 2 kol před Martinem Hanákem a 10-ti koly před třetím Michalem Čajdem, který sváděl urputný boj s Dominikem a Lukášem Kraslem.

GP PRO
Této kategorii vévodil Stanislav Kalvoda, tvrdou čtvrteční a páteční přípravou na RC dráze v Blansku (kdy dokonce zrušil komplet brzdu) si vybojoval první pozici na startu.Ve finále udržel pevnou ruku a nenechal se vyvést z míry tvrdě dorážejícím Zbyňkem Kraslem. Zvítězil s náskokem dvou kol. Druhou příčku obsadil Zbyněk Kalvoda a třetí Michal Čajda.

EP HMP
Kategorie elektro byla obsazena pouze 8 jezdci. Hned od začátku byl znám velký pokrok ve vyježděnosti těchto jezdců oproti loňskému roku. Ivo Vlahovič potvrdil vynikající formu a zvítězil jak v rozjížďkách, tak i ve finále. O druhou celkovou příčku bojoval Jakub Zurek a Vít Parák, díky vítězství v poslední finálové jízdě se Jakub Zurek umístil celkově druhý.

Poděkování patří sponzorům, kteří dodali věcné ceny pro vítěze: Strojírenská výroba Frýdek Místek, LAMA Ostrava, NOVOGEAR spol. s r.o..

Podrobná výsledovka a foto na stránkách RC Blansko.

Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport