Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Určice 28.8.2010 pohledem a názorem pana Scotta

Na závod v Určicích dne 28.8.2010 přijel i pan Bradley Scott s rodinou. Už jako malý kluk měl také sen mít model na dálkové ovládání. A tak mne oslovil s dotazem, zda může do Určic přijet na "pozorování" a to s celou rodinou. Samozřejmě, že jsme ho v areálu po ránu přivítali a pan Scott s námi strávil celý závodní den. Točil, fotil a hodně se ptal. Základní informace si odnesl již z dráhy, zbytek bude čerpat z internetu a mimo jiné z tohoto portálu. Dovolím si nyní citovat z jeho emailu, který mi poslal následující den. Jsem velmi rád, že se mu v Určicích líbilo a že se opět někdy uvidíme. A možná i na jiné akci než Určice Cup.

"Dobrý den,

ke včerejšímu dni - musím říci, že se nám v Určicích moc líbilo (kromě nejmenšího člena, ten tak nadšený nebyl, ale taky si nakonec vyhrál a trochu se pokoukal. Inu, je prostě nejmenší, vždyť mu ještě nejsou ani tři roky. Věřím že ho to později taky "chytne", jako každého kluka :-) ). V současné chvíli jsem na tom tak, že ten můj klukovský sen je už úplně oživen a já "sjíždím" internet, saju vědomosti a zvažuji, čím začnu a co si pořídím (k manželčině "radosti"). Nejvíc mě lákají "desetiny", na okruh i na rekreační ježdění, ale asi bych se nebráníl ani "osmnáctinám".

Pročítal jsem prakticky celý server, o který se staráte. Články jsou moc zajímavé, už ho mám v záložkách a chodím pravidelně, píšete moc hezky a poutavě :-). Četl jsem i váš "Příběh redaktora Ajgora", řekl bych, že ty první díly mi ledacos připomínají... :-))

Nezbývá mi, než se rozloučit. Mnohokrát děkujeme za pozvání i za vaši ochotu ledacos vysvětlit. Mě i rodině se u vás moc líbilo, dokonce i manželka mluví vcelku uznale, což je "na ženskou" a na "poprvé" vcelku co říci, mám pocit.. :-) Takže ještě jednou děkujeme, a budeme se těšit na případné další setkání, pokud budeme zváni či vítáni.

Bradley Scott"

Níže vám přináším záběry pořízené panem Scottem. Zaslouží si, aby jeho práce byla zveřejněna a zůstala v historii tohoto portálu. Navíc je to náš další potenciální RC kolega.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
rc-auta.eu
Kopecký RC shop
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


18.04.2019 - Termíny MČR LS onroad vloženy do kalendáře závodů
- Igor Vlahovič -


26.03.2019 - Tento víkend v sobotu opět Lestr Cup Praha offroad.
- Igor Vlahovič -


08.03.2019 - Do kalendáře závodů byly přidány letní termíny HIT
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport