Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Určice 28.8.2010 pohledem a názorem pana Scotta

Na závod v Určicích dne 28.8.2010 přijel i pan Bradley Scott s rodinou. Už jako malý kluk měl také sen mít model na dálkové ovládání. A tak mne oslovil s dotazem, zda může do Určic přijet na "pozorování" a to s celou rodinou. Samozřejmě, že jsme ho v areálu po ránu přivítali a pan Scott s námi strávil celý závodní den. Točil, fotil a hodně se ptal. Základní informace si odnesl již z dráhy, zbytek bude čerpat z internetu a mimo jiné z tohoto portálu. Dovolím si nyní citovat z jeho emailu, který mi poslal následující den. Jsem velmi rád, že se mu v Určicích líbilo a že se opět někdy uvidíme. A možná i na jiné akci než Určice Cup.

"Dobrý den,

ke včerejšímu dni - musím říci, že se nám v Určicích moc líbilo (kromě nejmenšího člena, ten tak nadšený nebyl, ale taky si nakonec vyhrál a trochu se pokoukal. Inu, je prostě nejmenší, vždyť mu ještě nejsou ani tři roky. Věřím že ho to později taky "chytne", jako každého kluka :-) ). V současné chvíli jsem na tom tak, že ten můj klukovský sen je už úplně oživen a já "sjíždím" internet, saju vědomosti a zvažuji, čím začnu a co si pořídím (k manželčině "radosti"). Nejvíc mě lákají "desetiny", na okruh i na rekreační ježdění, ale asi bych se nebráníl ani "osmnáctinám".

Pročítal jsem prakticky celý server, o který se staráte. Články jsou moc zajímavé, už ho mám v záložkách a chodím pravidelně, píšete moc hezky a poutavě :-). Četl jsem i váš "Příběh redaktora Ajgora", řekl bych, že ty první díly mi ledacos připomínají... :-))

Nezbývá mi, než se rozloučit. Mnohokrát děkujeme za pozvání i za vaši ochotu ledacos vysvětlit. Mě i rodině se u vás moc líbilo, dokonce i manželka mluví vcelku uznale, což je "na ženskou" a na "poprvé" vcelku co říci, mám pocit.. :-) Takže ještě jednou děkujeme, a budeme se těšit na případné další setkání, pokud budeme zváni či vítáni.

Bradley Scott"

Níže vám přináším záběry pořízené panem Scottem. Zaslouží si, aby jeho práce byla zveřejněna a zůstala v historii tohoto portálu. Navíc je to náš další potenciální RC kolega.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport