Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Mistrovství 17.4.2010 modelů 1:18 - anketa

Vážení přátelé,

nezadržitelně se blíží již 2.ročník prestižního Volného mistrovství ČR v měřítku 1:18 On road v Polné, které se uskuteční 17.4.2010 opět v pěkném prostředí sálu zámku.

1.ročník 2009 byl jakýmsi prvotním pokusem sjednotit všechny osmnáctináře z celé České republiky a zorganizovat prestižní akci přijatelnou pro všechny. Dle ohlasů myslím na poprvé splnila svůj účel a nezaznamenal jsem žádné výrazné negativní připomínky.

Protože je ale potřeba neusnout na vavřínech a také myslím nastala vhodná doba pro bližší sjednocení technických pravidel o kterých se vede na tomto ODKAZU již nějaký čas důležitá diskuze, sestavil jsem krátkou anketu, která je ke stažení ZDE. Podle jejich výsledků bych mj. upřesnil pravidla letošního mistrovství.

V anketě se prosím vyjádřete i k dalším doprovodným akcím a zázemí mistrovství. Budu velmi vděčný za každou kladnou inspirativní i negativní připomínku k minulému i nadcházejícímu závodu. Vše připište do ankety.

Anketu si uložte na svoje PC, vyplňte a opět mi odešlete jako přílohu zpět. Výsledky následně zveřejním na serveru masters a příp. rozešlu s pozvánkami.

Anketu prosím přepošlete i Vašim modelářským kolegům. Pokud se Vás modely 1:18 netýkají, omlouvám se za tento e-mail.

Pro připomínku Mistrovství 2009 v Polné je zde ODKAZ na článek:

Děkuji a těším se na všechny 17.4.2010 v Polné

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport