Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Report z Pozděchova - zajímavě napsané

Úžasně!! Toto jednoduché slovo v sobě skrývá absolutní zážitek, který lze z mého pohledu přirovnat pouze k letošnímu závodu MČR osmnáctin v Polné. To co nám dnes nabídli dva ogaři a jedna cérka, tedy Stodolovic rodina, tomu já říkám ,,závodnické nebe v přehršli komerčních závodů”. Ale teď pěkně popořadě. Už v minulém...

Rozhodl jsem se dát tento úryvek z reportu do hlavního informačního bloku, protože jde opět o zdařile napsaný report v podání Svatopluka Hájka st. Celý report včetně doplňujících foto naleznete přímo na tomto ODKAZU.

Svatopluk píše výhradně pro ALS Racing a tak chápete, že celé změní patří na tyto stránky. Mně osobně se opět velmi líbil. Vaše hodnocení již nechám na vás.

DISKUSE K ČLÁNKU.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport