Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

2. závod MR Cup Svitavy krátké info

Hlavní foto

O víkendu 28.5. se u nás v areálu uskutečnil v pořadí 2. závod ze seriálu MRcupu. Až na drobný déšť, který na chvíli přerušil program celý závod proběhl bez problému a v pohodové atmosféře.

Kluci si celý den užili naplno, jak na dráze, tak při šroubování a ladění modelů v depu. Děkuji moc všem zúčastněným rodičům a kamarádům, kteří dětem pomáhali. Skvělá práce...

Velká gratulace a pochvala za skvělé výkony na dráze klukům. Jen tak dál... A jak to dopadlo? Nejrychlejším se opět stal Matyas Maixner, jako druhý dojel Daniel Knotek a pro třetí místo si skvělým výkonem dojel Lukáš Lelek.

Musím podotknout, že Lukáš jde opravdu rychle svými schopnostmi nahoru. Jen tak dál... Zbytek výsledkové listiny přikládám jako obrázek. Ještě jednou všem díky a zároveň všechny zveme na závod mistrovství české republiky 1/10 elektro, který se pojede opět u nás 18.6. 2022.

Zdroj: FB RC klub Svitavy

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
lesní osivo
Krátké zprávy

29.01.2022 - Věnujte prosím pozornost tiskové zprávě ze dn 29.1.2022. Děkuji všem.
- Igor Vlahovič -


01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport