Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Kategorie HOBBY - padlo rozhodnutí

Pořadatel Mibosport Cupu to neměl v poslední době jednoduché. Musel rozhodnout o dalším vývoji kategorie Hobby v rámci tohoto seriálu. Nakonec vše vyřešil ke spokojenosti obou stran si myslím. A to následujícím způsobem:

Kategorie Hobby se rozdělí na dvě části: na Hobby ETS, kde zůstanou pouze podvozky TT-01 s motorem Carson CE-4 a stejným levným obutím a na novou kategorii Hobby, kde budou povoleny ostatní podvozky a to převážně starších typů. I zde bude motor Carson CE-4 a levné pneu od pořadatele. Hobby nahradí kategorii 1/12, která nemá zájemce.

Podrobné oficiální informace najdete samozřejmě na stránkách MIBOSPORT (přímo na hlavní straně), kde si vše znova můžete přečíst. Proto zde nepřepisuji celé znění, ale pouze řešení v kostce. Najdete zde i možnost účasti na ETS v rámci kategorie Hobby ETS a další podrobnosti.

Dle mého názoru anketa a následná diskuse na stránkách SPCH pomohla pořadateli se rozhodnout velmi rozumným způsobem. Myslím, že mu osobně mohu za všechny majitele modelů Tamiya TT-01, ale i za ostatní poděkovat.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
rc-auta.eu
Kopecký RC shop
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


18.04.2019 - Termíny MČR LS onroad vloženy do kalendáře závodů
- Igor Vlahovič -


26.03.2019 - Tento víkend v sobotu opět Lestr Cup Praha offroad.
- Igor Vlahovič -


08.03.2019 - Do kalendáře závodů byly přidány letní termíny HIT
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport