Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Kategorie HOBBY - padlo rozhodnutí

Pořadatel Mibosport Cupu to neměl v poslední době jednoduché. Musel rozhodnout o dalším vývoji kategorie Hobby v rámci tohoto seriálu. Nakonec vše vyřešil ke spokojenosti obou stran si myslím. A to následujícím způsobem:

Kategorie Hobby se rozdělí na dvě části: na Hobby ETS, kde zůstanou pouze podvozky TT-01 s motorem Carson CE-4 a stejným levným obutím a na novou kategorii Hobby, kde budou povoleny ostatní podvozky a to převážně starších typů. I zde bude motor Carson CE-4 a levné pneu od pořadatele. Hobby nahradí kategorii 1/12, která nemá zájemce.

Podrobné oficiální informace najdete samozřejmě na stránkách MIBOSPORT (přímo na hlavní straně), kde si vše znova můžete přečíst. Proto zde nepřepisuji celé znění, ale pouze řešení v kostce. Najdete zde i možnost účasti na ETS v rámci kategorie Hobby ETS a další podrobnosti.

Dle mého názoru anketa a následná diskuse na stránkách SPCH pomohla pořadateli se rozhodnout velmi rozumným způsobem. Myslím, že mu osobně mohu za všechny majitele modelů Tamiya TT-01, ale i za ostatní poděkovat.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport