Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Fotostřípky: Třebíč Cup 27.12.2008

Ahoj,
dříve než klikneš na první fotku ze sobotního závodu Třebíč Cup, chtěl bych Ti nejdříve říci pár slov. Server Masters.cz - dříve tento server nesl název InFernet.cz - je tu již 8 let a byl jedním z prvních, ne-li vůbec první, kdo se začal závody RC aut zabývat na internetu. Přinášel reportáže a fotky ze závodů, ale i technické novinky a další zajímavosti. Postupem času se rozrostl a přibyly nové funkce jako například diskusní fórum. Portál Masters.cz jako první přišel s elektronickými přihláškami k závodům, které v dnešní době jsou tak běžné jako rohlíky na krámě.

Nicméně vše má svůj čas a vývoj, který se nedá zastavit. Tak právě nyní nadešel čas na změnu na serveru Masters.cz - vím, že jsem toto již avizoval, ale nyní ten čas opravdu přišel. Server Masters.cz je od 1.1.2009 plně v rukou Igora Vlahoviče.

Chtěl bych touto cestou poděkovat všem, kteří přispívali na Masters.cz ať již články nebo fotkami. A také samozřejmě partnerům, kteří mi umožňovali provozovat tento server. Tak jo lidičky, dikes a mějte se ...

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport