Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Fotostřípky: Třebíč Cup 27.12.2008

Ahoj,
dříve než klikneš na první fotku ze sobotního závodu Třebíč Cup, chtěl bych Ti nejdříve říci pár slov. Server Masters.cz - dříve tento server nesl název InFernet.cz - je tu již 8 let a byl jedním z prvních, ne-li vůbec první, kdo se začal závody RC aut zabývat na internetu. Přinášel reportáže a fotky ze závodů, ale i technické novinky a další zajímavosti. Postupem času se rozrostl a přibyly nové funkce jako například diskusní fórum. Portál Masters.cz jako první přišel s elektronickými přihláškami k závodům, které v dnešní době jsou tak běžné jako rohlíky na krámě.

Nicméně vše má svůj čas a vývoj, který se nedá zastavit. Tak právě nyní nadešel čas na změnu na serveru Masters.cz - vím, že jsem toto již avizoval, ale nyní ten čas opravdu přišel. Server Masters.cz je od 1.1.2009 plně v rukou Igora Vlahoviče.

Chtěl bych touto cestou poděkovat všem, kteří přispívali na Masters.cz ať již články nebo fotkami. A také samozřejmě partnerům, kteří mi umožňovali provozovat tento server. Tak jo lidičky, dikes a mějte se ...

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
rc-auta.eu
Kopecký RC shop
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


18.04.2019 - Termíny MČR LS onroad vloženy do kalendáře závodů
- Igor Vlahovič -


26.03.2019 - Tento víkend v sobotu opět Lestr Cup Praha offroad.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport