Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Třebíč BPA CUP 9.12.2007 - 1/18

9.12.2007 jsem se rozhodl pro účast v závodě Třebíč BPA Cup 2007/2008 pořádané ve spolupráci RC Třebíč a fy BPA. Samozřejmě v kategorii Micro 1/18 Onroad. Sešel se celkem slušný počet závodníků v této kategorii a to slibovalo dobrou úroveň. Jezdci typu Standa Němeček, Juraj Hudy nemusím představovat. Ale i Vít Parák, Ladislav Mlčák, Lukáš Diblík, Josef Polačík... a další jsou borci této kategorie.

Vezmu stručně a jasně. 4 rozjížďky, tři finále. Jasným favoritem byl Standa Němeček, kterému model připravoval tým BPA pod vedením Radka Pavlíčka. XRAY M18 Pro, 14ti závitový modified micro motor, 6 čl. Nimh. To byl model Standy. Juraj Hudy měl v první rozjížďce technické problémy a tak mu jeho model na finále opět připravil tým BPA. Včetně karoserie Honda Accord. I když Juraj nejel další rozjížďky a startoval na finále až z 5. místa, nijak mu to nevadilo. Další jezdci v rozjížďkách ladili svoje stroje a usilovali o A finále. Jinak dobří jezdci dokázali najet 18 kol. Standa v pohodě 20 a Juraj to samé.

Finále 1: vyhrál jej Juraj Hudy před Standou Němečkem. Já se propadl kvůli odlepenému pneu až dozadu. Po úpravě počtu kol třetí dojel Polačík Josef ( XRAY M18 Pro, Mamba 6800,6 čl NiMh ) a čtvrtý Vít Parák ( 2WD Y-Ray, Mamba 8000,6 čl NiMh ). za ním já ( XRAY M18 Pro, Mamba 6800, LiPo ), těsně zamnou Laďa Mlčák (Ne - Ray, Mamba 8000 ?, 4 čl. NiMh )

Finále 2: Standa srovnal skóre s Jurajem svým vítězstvím v této jízdě. Jako třetí dojel Laďa Mlčák a pak Vít Parák. Čtvrtý potom Mlčák Ladislav. V tandemu s ním dojel do cíle i Lukáš Diblík taktéž se strojem Ne - Ray 2 WD. Já strašně chyboval.

Finále 3: boj mezi Standou a Jurajem byl jasnou hrou mezi nimi. Ale boj o třetí místo byl mezi cca 4 jezdci. Nakonec jsem sice konečně zajel svoji jízdu a po krásném čistém souboji s Víťou Parákem jsem dojel třetí, ale na bednu to nestačilo. Za sebou pak přijeli Vít, Laďa a Lukáš. Je vidět vyrovnanost těchto jezdců včetně mě.

Takže bedna Němeček Stanislav, Hudy Juraj a Parák Vít. Gratulujeme. Foto na MASTERS. Jinak jsem zjistil, že mi více vyhovuje model nedotáčivý, kdy jsou mi odpuštěny modelem chyby mých rukou. Když mám naladěno do ostra, mohu více "řezat" zatáčky, ale o to více chybuji. Jinak všichni koukali na můj vylepšený kufřík . Hezky strávený den.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport